Олександр Левченко: що оприлюднив у деклараціях очільник Обухова
Журналісти «Погляду» вивчали статки родини обухівського міського голови Олександра Левченка, які він вніс у дві свої останні декларації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Levchenko-O.jpg)
Протягом 2019 року Олександр Левченко проживав у своєму будинку загальною площею 230 кв. м, що записаний на його дружину - Левченко Тетяну Павлівну. Згідно декларації, міський голова Обухова володів чотирма земельними ділянками та двома гаражами. На його дружину, тоді ж було записано дві земельні ділянки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Snymok-2.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Snymok-3.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Snymok-4.png)
Джерелом доходу Олександра Левченка була заробітна плата. За основним місцем роботи у 2019 році він отримав 637389 грн, а також пенсію у розмірі 114607. У графі його дружини зазначена зарплата у сумі 120 652 грн і її пенсія 35415 грн. Також повідомляється про дохід від надання майна в оренду - 20788 грн і прибуток від банківських процентів - 42 581 грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Snymok-6.png)
У 2019 році Олександр Левченко задекларував як свою власність 14 000 доларів готівкою та 534 831 грн, що розміщені на банківських рахунках. Його дружина мала 45 000 тис грн готівкою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Snymok-7.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Snymok-8.png)
Торкнемось статків 2020 року
Щодо нерухомого майна родини Левченків, змін не спостерігається. Все ті ж 4 земельні ділянки та 2 гаражі в Олександра Миколайовича та 2 земельні ділянки в його дружини, на яку так само задекларовано й житловий будинок площею 230 кв. м. І в декларацію 2019, і в 2020 році міський голова у графі цінне рухоме майно вписав автівку TOYOTA LAND CRUISER PRADO 2011 року випуску за 560 тис грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Snymok-5.png)
Щодо доходів – міський голова за основним місцем роботи заробив 630 572 грн, а його дружина – 128 937 грн. У декларації зазначені й пенсії родини. В Олександра Миколайовича - 118 346 грн, в Тетяни Павлівни - 41 049 грн. Також задекларовано і дохід від надання майна в оренду у розмірі 20 788 грн і прибуток від процентів з банку - 93 884 грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Snymok-9.png)
Олександр Левченко у 2020 році задекларував 14 000 доларів готівкою, та 672 766 грн, розміщених на банківських рахунках. У його дружини, як і в минулому році, задекларовано 45 000 грн готівкою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Snymok-10.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Snymok-11.png)
Отже, за допомогою нехитрих підрахунків можна побачити, що статки на банківських рахунках обухівського міського голови за рік зросли майже на 138 тис. грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/170780243_298687504970274_115260450127112514_n.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв про декларацію мера Вишгорода Олексія Момота. Читайте також про те, що Верховний суд повернув земельну ділянку у власність громади Обухова.
Також ми розповідали про декларацію мера Ірпеня Олександра Маркушина: квартира колишньої тещі, старе судно та «зниклі» мільйонні статки покійної дружини. До речі, читайте на «Погляді», як Рух ЧЕСНО для спецпроєкту з «Дзеркалом тижня» проаналізував, що вдалося зробити новообраному меру Ірпеня Олександру Маркушину та команді Карплюка, яку він представляє, за перші 100 днів на посаді.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.