Олег Петренко - новий очільник Броварського відділу поліції
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-11_17-42-15.jpg)
11 лютого, начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов, особисто відвідав Бровари та представив співробітникам Броварського відділу поліції нового очільника, полковника Олега Петренко, який раніше очолював Ірпінський ВП.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-11_17-42-11.jpg)
Як повідомили "ПОГЛЯДу" у Броварському відділі поліції, керівник поліції столичного регіону побажав новопризначеному керівнику успішно виконувати службові завдання, працювати задля безпеки і спокою людей, а також акцентувати увагу на ефективній взаємодії із громадкістю, підвищення рівня довіри населення до поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-11_17-42-12.jpg)
Фото надані "ПОГЛЯДу" Броварським відділом поліції