"Оксамит" з Броварів вразив глядачів на "World Children Festival EGYPT 2019"
У столиці Єгипту відбувся Міжнародний дитячий фестиваль "World Children Festival EGYPT 2019" за участі делегацій і творчих ансамблів із 21-ї країни світу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78121957_425644481680585_2728057664712998912_n.jpg)
Україну на цьому заході представляв народний хореографічний колектив «Оксамит» (керівник Оксана Чечельницька). Юні броварські артисти тричі з триумфом виступали на різних сценах Каїру і підкорили серця єгиптян своїм талантом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78428606_425644615013905_6510934201829687296_n.jpg)
На гала-концерті фестивалю були присутні Міністр молоді та спорту Єгипту Ашраф Субхі, інші почесні гості, у тому числі Посол України Євген Микитенко. Вітаємо "Оксамит" та їх керівника з новим творчим здобутком!