Новини

Огляд проекту safetradebinaryoptions.com: професійна аналітика та навчальний блог

25.11.2021
У світі трейдингу та криптовалют на даний момент існує велика кількість інформації, оглядів та аналітики, але вона насилу підлягає повірці. Її автори не завжди є професійними трейдерами.

Огляд проекту safetradebinaryoptions.com: професійна аналітика та навчальний блог - зображення

Сайт safetradebinaryoptions.com – це приклад того, як команда професіоналів створює експертний контент різного формату. Усі автори мають економічну освіту та самі є успішними трейдерами. Вивчення досвіду реальних трейдерів – запорука успіху, можливість уникнути найпоширеніших помилок та не втратити гроші.

Портал safetradebinaryoptions.com – не форекс чи біржа. Це насамперед інформаційний майданчик з оглядами популярних брокерів, прийомів торгівлі та способів уникнути негативних результатів. Тут користувач зможе знайти досьє на відомих брокерів, таких як Finmax, IQ Option, Alpari, а також інформацію про такі криптовалютні біржі, як EXMO, LakeBTC, Coinmama та інші.

Причини створення проекту

Першочергове завдання будь-якого інформаційного ресурсу чи порталу – максимально якісне і точне розкриття інформації та навчальних матеріалів. Для порталу про трейдінг – це також інформація про торгові інструменти та методики ведення торгів. За допомогою майданчика користувач одразу може набути правильні навички укладання угод.

Цілі, з якими створювався майданчик:

  1. Надання експертної та повної інформації про торгівлю на біржах криптовалют та фінансових ринках.

  2. Публікація оглядів брокерів, яким можна не побоюючись довіряти свої гроші.

  3. Розміщення докладних інструкцій щодо роботи з конкретними торговими інструментами та рекомендацій щодо правильного використання аналітичних сервісів.

  4. Навчання найефективнішим методикам ведення торгів на найпопулярніших майданчиках.

Навчальний блог від авторів проекту

Окрім аналітики та експертної інформації, автори проекту створили на сайті розділ, в рамках якого надають конкретні інструкції щодо роботи з фінансовими інструментами. У блозі розміщені реальні торгові сесії різних брокерів, а також інформація про:

  • напрямки руху ринку та прогнози зміни курсів;

  • продаж та купівлю криптовалют;

  • криптовалютні піраміди та їх небезпеки;

  • методи торгівлі через метатрейдер;

  • торги на бінарних опціонах та можливі ризики, із цим пов'язані.

Огляд проекту safetradebinaryoptions.com: професійна аналітика та навчальний блог - зображення

Структура сайту

З меню відкривається доступ до розділів Криптовалюта, Форекс, Бінарні опціони та Аналітика.

У перших розділах опубліковані конкретні інструкції, інформація про всі існуючі активи, описано особливості реалізації угод та методик торгівлі для отримання прибутку. А в розділі Аналітика містяться всі необхідні трейдеру інструменти для аналізу ринку належної якості та складання прогнозів.

За потреби зв'язатися з керівниками проекту можна через соціальні мережі.

Інструменти та сервіси сайту

Успішна торгівля можлива лише з використанням якісних аналітичних інструментів та за наявності повної інформації про всі методики. На сайті вся подібна інформація доступна в розділі Аналітика. Там представлені такі сервіси:

  1. Конвертер валют

Надає інформацію про курси валют на даний момент і швидко здійснює конвертацію.

2. Графік бінарних опціонів

Онлайн-графіки дозволяють у режимі реального часу відстежувати дані щодо різних активів та допомагають планувати власні дії.

На сайті також пропонується набір актуальних індикаторів. Їх можна налаштувати так, щоб отримувати сигнали, що вказують на вдалий момент входу до ринку.

3. Зведений технічний аналіз

Зведений технічний аналіз тепер доступний кожному трейдеру. Це насамперед можливість отримати найточнішу інформацію для відкриття торгових позицій. Зведений технічний аналіз має справу з точними даними і дозволяє ще й зробити прогноз для реалізації успішної угоди.

4. Економічний календар

Огляд проекту safetradebinaryoptions.com: професійна аналітика та навчальний блог - зображення

Економічний календар дозволяє робити прогнози на підвищення чи падіння цін, ґрунтуючись на ключових світових подіях.

5. Календарі звітності для трейдера

Квартальні фінансові звіти – можливість грамотно оцінити власну діяльність в якості інвестора. У сезон звітності такий календар дозволить не пропустити найважливіших подій.

6. Калькулятор прибутковості

Подібні калькулятори допоможуть будь-якому інвестору без зайвих витрат часу оцінити прибутковість торгів на форексі та різних опціонах. Алгоритм простий: вводьте свої дані, тип угоди та іншу інформацію, і отримайте зрозумілий результат.

І багато іншого на допомогу інвестору.

Висновки за проектом

Портал Safe Trade Binary Options буде корисним для трейдерів різного рівня. Він допоможе підвищити свій рівень знань як новачкам, так і професіоналам. А інструменти сайту полегшать торгівлю та дадуть змогу створити свої нові унікальні стратегії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.