Одне «золото» і дві «бронзи» – здобуток спортсменів із Василькова на «Київській весні 2020»
22 лютого у столиці проходив Всеукраїнський турнір з дзюдо «Київська весна 2020» серед юнаків та дівчат 2005-2006 р. н. та 2007-2008 р. н., на який з’їхались спортсмени не лише з усієї України, але й зі Швеції, Литви, Румунії, Білорусі та Молдови.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87409774_1427362457430858_3060473354440933376_n.jpg)
Усього було близько 700 спортсменів. Це свідчить про те, що «Київська весна 2020» з року в рік стає все популярнішою, збираючи все більше команд і учасників, а отже, може сміливо набирати статусу не всеукраїнського, а міжнародного заходу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87361732_1427362380764199_1506848997598298112_n-1.jpg)
У змаганнях юні дзюдоїсти з Васильківської ДЮСШ вибороли такі нагороди:
Перше місце і золота медаль – Галай Андрій
Треті місця і бронзові медалі – Цегельний Володимир і Тромса Вікторія
П’ятим став Прохорчук Олександр
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87360775_1427362537430850_9091202793506603008_n-1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87480145_1427362567430847_6332167612746694656_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87861934_1427362464097524_2635105832169111552_n.jpg)
За повідомленням Васильківської федерації дзюдо