Новини
Суспільство
Світ-суспільство

Одна з країн Євросоюзу заблокувала вступ України до Кібер-НАТО (ВІДЕО)

04.02.2022
Україна влітку минулого року надала документи для вступу до Кібер-НАТО. Відмову отримали від країни – сусіда України.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов зазначає, що одна з країн Європейського союзу заблокувала вступ України до цієї організації.

Про це він розповів в ефірі ток-шоу "Право на владу".

"Є така інституція, яка має назву Кібер-НАТО. І ми влітку минулого року подали туди відповідні документи, пройшли всі відповідні верифікації. І там, так само як у НАТО, консенсусом приймаються рішення. Так от, одна з європейських країн нам відмовила в участі в цій поважній інституції", – розповів Олексій Данілов.

Він підкреслив, що це відбулося попри те, що в Україні йде війна та постійно відбуваються кібератаки.

Нагадаємо, в Україні в ніч на 14 січня сталася глобальна хакерська атака на сайти уряду. Офіційна інформація з цього приводу з'явилася на сторінці Міністерства освіти і науки у Facebook. А в Польщі заявили, що публікація заяв від хакерів польською мовою є черговою спробою дестабілізувати польсько-українське партнерство.

Раніше повідомлялося, що в Україні плануються навчання з кібербезпеки через нещодавні хакерської атаки на низку сайтів держструктур. Також зазанчалось, що на початку 2022 року в Києві пройдуть навчання НАТО з кібербезпеки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.