#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Боярка
Києво-Святошинський район
Надзвичайні ситуації

Одна дівчинка померла: у Боярці отруїлися школярки

16.02.2021 Гапон Юлія 000

У ліцеї, який підпорядковується Боярській територіальній громаді Фастівського (раніше - Києво-Святошинського) району, стався надзвичайний випадок.

Сьогодні, 16 лютого, у м. Боярка на Київщині в академічному ліцеї «Гармонія» сталась трагедія. Про це повідомляється на офіційній сторінці Київської обласної державної адміністрації.

У КОДА зазначають, що дві учениці сьомого класу вжили невідомі речовини, внаслідок чого отруїлись. На жаль, одну дівчинку врятувати не вдалось. Натомість друга школярка знаходиться в лікарні у стані середньої тяжкості.

У зв’язку з цим голова Київської ОДА Василь Володін дав доручення профільним службам провести термінове розслідування трагічного випадку.

«Це жахлива трагедія, яка сколихнула Київщину. Дав усім профільним службам доручення як можна швидше з’ясувати всі обставини справи. На місці події вже почала працювати поліція», – наголосив Василь Володін.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що у минулому році у Києві підлітки отруїлися горілкою, яку пили в школі.

Також ми розповідали, що жителі Боярки отруїлися у суші-барі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.