Новини
Вишгород
Здоров'я

Очільник КОДА відклав урочисте відкриття лікарні на Вишгородщині


Проінспектувавши реконструйовану лікарню у Димері, Василь Володін зауважив, що виявили досить серйозні недоліки.

Фото КОДА

Під час робочої поїздки у Вишгородський район разом із народними депутатами Олександром Дубінським і Ольгою Василевською-Смаглюк голова Київської облдержадміністрації Василь Володін прокоментував, що він залишився незадоволеним результатами ремонтних робіт.

Про це повідомила КОДА на своїй Фейсбук-сторінці. А також поінформувала, що Димерську лікарню, яка була практично аварійною, реконструювали  упродовж майже 4 років. На це було виділено 35,5 млн грн, і підрядники мали замінити вікна, вхідні двері, утеплити фасад і провести роботи з енергозбереження.

«Сьогодні оглянули Димерську районну лікарню після реконструкції. Проте свята не відбулось. Урочисте відкриття відкладаємо. Ми виявили досить серйозні зауваження. Недоліків багато. Вони цілком очевидні. Не потрібно бути спеціалістом, щоб звернути на них увагу. Але до моменту мого приїзду на них із незрозумілих причин чомусь закривали очі. Так бути не може», – підкреслив  Василь Володін.

Фото КОДА

Також він поцікавився думкою медиків щодо якості виконання робіт. Вони відповіли, що задоволені перспективою працювати в нових умовах, однак зазначили, що потрібно усувати якомога швидше недоліки ремонту.

Фото КОДА

Очільник області поінформував, що планує зібрати термінову нараду за участі замовників, підрядників і керівництва лікарні, під час якої визначать перелік необхідних робіт, а також чіткі терміни їх виконання.

«Моя позиція єдина та непохитна: ми відкриємо цю лікарню тільки тоді, коли ремонт у ній буде належної якості. Зробимо все можливе для того, щоб це сталося найближчим часом», – зазначив Володін.

Фото КОДА

Як повідомляв «Погляд», в аеропорту «Бориспіль» відкрилась медична лабораторія CSD.