#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Автоновини

Обухівську та Кагарлицьку громади з'єднає якісна дорога

15.11.2021

В рамках програми «Великого будівництва» поблизу Обухова вже проклали понад 4 кілометри нового асфальту.

Фото: pixabay.com

Як повідомили у пресслужбі Київської ОДА, новий верхній шар наразі прокладають на автошляху Обухів-Мала Вільшанка-Сущани через Ленди і Степок, де триває капітальний ремонт в рамках  програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Натепер проклали 4,4 кілометра асфальту. Завдяки капітальному ремонту Обухівську та Кагарлицьку громади з'єднає якісна і безпечна дорога.

Окрім цього, в рамках «Великого будівництва» на дорозі Обухів-Мала Вільшанка-Сущани облаштували щебеневу основу, узбіччя та розмітку. Також було частково проведено земельні роботи й встановлено штучні споруди.

Нагадаємо, на Київщині завершують реконструкцію мосту на дорозі Васильків – Княжичі – Лука – Гореничі. Загальна вартість робіт склала 41, 4 мільйони гривень. Реалізовувати роботи почали ще минулого року. За цей час влаштували нове асфальтобетонне покриття, підсилення берегових опор, монтаж переходу залізобетонними плитами на ґрунт і встановлення прольотів мосту.

Ми розповідали також, що на Макарівщині завершили ремонт мосту вартістю понад 17 млн. грн.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.