#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Культура

Обухівські танцюристи здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі

08.12.2021
Танцювальний колектив із Обухова отримав відразу кілька нагород.

Обухівські танцюристи здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі - зображення
Фото: Facebook Юрій Стрембицький

На вихідних у Києві відбувся Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Родина» імені Назарія Яремчука. Щороку він збирає талановиту молодь з усієї країни. Учасники, зазвичай, змагаються у таких номінаціях як вокал, хореографія, інструментальний жанр, театр моди, декоративне та прикладне мистецтво.

Цьогоріч відразу кілька нагород взяв танцювальний колектив із Обухова «Фаворит». Обухівські танцюристи посіли три перших у різних номінаціях і навіть взяли Кубок Гран-прі, повідомив на Facebook-сторінці керівник ансамблю Юрій Стрембицький.

Обухівські танцюристи здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі - зображення
Фото: Facebook Юрій Стрембицький

Нагадаємо, днями також білоцерківські спортсмени стали чемпіонами з фрі-файту, натомість юні артистки з Українки вибороли «золото» на Всеукраїнському фестивалі.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.