Обухів затягнуло димом: горить сміттєзвалище в Трипіллі
Ранок 9 вересня обухівчани зустріли у задимленні, яке було видно з вікон у багатьох куточках міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69705033_527685788039486_4839934225647927296_n.jpg)
Своїми скаргами на те, що у місті стало зовсім нічим дихати поділилися дописувачі кількох місцевих інтернет груп.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70170932_465884944261205_7840258079231836160_n.jpg)
Було припущення, що це горять площі торф’яників, а також в Обухові вранці на кількох ділянках неподалік мікрорайону № 3, були лісові загоряння рослинності.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70167671_360772858141215_7891831453816717312_n.jpg)
Для роз’яснення ситуації щодо причин задимлення, журналісти ІА «Погляд» зв’язалися із місцевими представниками ДСНС. Вони повідомили, що це горять не торф’яники, а чималі площі сміттєзвалища у селі Трипілля. Тож нестерпне задимлення у місті, ще й дуже шкідливе.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69851382_374210989913923_1776576362581065728_n.jpg)