Обласний бюджет підтримає реконструкцію п’яти об’єктів на Вишгородщині
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/CHeburashka.jpg)
До Програми будівництва, реконструкцій та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2020 рік увійшли чотири дитсадки і спортивна школа. Роботи мають бути виконані коштом обласного і місцевих бюджетів
Цьогоріч Київська обласна держадміністрація спрямовує кошти на ремонт, реконструкцію чи будівництво 172 закладів соцкультсфери у різних районах області. Про це йдеться у розпорядженні голови КОДА №22 від 17 січня цього року «Про схвалення проєкту змін до програми будівництва, реконструкцій та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2020 рік».
У додатку до розпорядження визначено конкретні об’єкти, щодо яких цьогоріч до співфінансування долучиться Київська ОДА. Також свою частку мають внести місцеві бюджети.
У Вишгородському районі це:
-Реконструкція будівлі цеху (до 2004 року – дитячий садочок) під Дитячий Садочок на 30 місць по вул. Сваромська, 5 в с. Лебедівка. Частка обласного бюджету в цій реконструкції – 2, 550 млн грн, місцеві бюджети -3, 450 млн грн;
-Реконструкція дитячого дошкільного закладу з розширенням в с. Пірнове, Пірнівська сільська рада. Обласний бюджет для цього виділить майже 1, 830 млн грн, місцеві бюджети майже 323 тис грн;
-Реконструкція дошкільного навчального закладу "Ластівка" по вул. Богдана Хмельницького, 4-а в м. Вишгород. Тут можна розраховувати на підтримку з обласний бюджет на майже 7, 157 млн грн, але місцеві бюджети мають докласти 158,675 тис грн.
-Реконструкція дошкільного навчального закладу "Чебурашка" по вул. Дніпровській, 9а в м. Вишгород. Обласний бюджет майже 1, 965 млн грн місцеві бюджети–майже 3, 332 млн грн;
-Розробка проектно-кошторисної документації та економічної експертизи на реконструкцію комунального підприємства Вишгородської районної ради "Навчально-спортивна база" по вул. Спортивна, 1 в м. Вишгород. З обласної кишені можна розраховувати на 1, 445 млн грн, місцеві бюджети мають докласти 361,250 тис. грн.