#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Здоров'я
За кордоном

Обіймайте дітей – це впливає на їх розумовий розвиток

27.05.2019 Надiя Проценко 0

Обіймайте дітей – це впливає на їх розумовий розвиток

Обійми не лише можуть вселити впевненість і висловити любов до дітей, але й вплинути на їх розумовий розвиток. Це підтверджує дослідження, за результатами якого стало зрозуміло, що фізичний контакт із дітьми у період їх розвитку має набагато більший вплив, ніж вважалося раніше.

У Національній дитячій лікарні м. Огайо (США) було проведено дослідження, в якому взяли участь 125 дітей, серед яких були як ті, хто народився раніше терміну (до 36 тижня), так і доношені (36-40 тижнів). Метою дослідження було виявлення впливу фізичного контакту на дітей та їх розумовий розвиток.

Результати дослідження показали, що реакція мозку на доторк у народжених раніше терміну дітей менша, ніж у тих, хто народився у визначений термін. Також виявилося, що діти, які більш прив’язані до мами чи працівникам лікарні, показували більш активну реакцію мозку.

Одна із дослідниць, лікар Наталі Метр, зазначає, що така реакція свідчить про те, що такі звичні речі як обійми, качання на руках, доторк мають велике значення в розумовому розвитку дитини. «Ми впевнились, що недоношеним дітям конче потрібно мати позитивний, турботливий фізичний контакт, схожий на материнські доторки», – додає дослідниця.

Таким чином, можна зробити все висновок, що фізичні контакти, обійми відіграють надзвичайно важливу роль у розвитку мозку дитини. Тож обіймайте своїх дітей частіше, щоб вони були розумні!

Джерело

Фото з відркритих інтернет-ресурсів