#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 28.12.2020 інформаційна агенція Погляд

30.12.2020 новин Погляд

Новини дня від 28.12.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - В Україні виявили 6 988 нових випадків коронавірусу за добу
  • - Eкс-депутат намагався організувати подвійне вбивство
  • - Різнокольоровий шлях

Про це і не тільки далі у випуску.

В Україні виявили 6 988 нових випадків коронавірусу за добу. Одужало - 16 106 осіб. На Київщині за добу захворіло 298 осіб. Очільник області Василь Володін повідомив, що до кисню підключено 94% усіх ліжкомісць, призначених для лікування хворих на коронавірус. Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов на щоденному брифінгу розповів, що Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я»,. Документ передбачає запровадження сучасної системи реабілітації у медичній сфері.

Eкс-депутат намагався організувати подвійне вбивство. В Києві правоохоронці затримали чоловіка, який намагався замовити вбивство двох людей. Відомо, що 34-річний мешканець одного із сіл Броварського району Київщини, депутат 8-го скликання селищної ради. Зловмисник мав намір ліквідувати своїх двох опонентів з якими не склалися стосунки - свого односельчанина та жителя сусіднього села. Організатора затримали. За протиправні дії замовнику загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

Різнокольоровий шлях. У Києві 4 шляхопроводи обладнали декоративною підсвіткою. Повнокольорову систему із понад 500та LED – світильників, встановили на прогонових будовах та опорах.  Шляхопроводи по вулиці  Богатирській були наново перебудовані – від монолітної плити автопроїздів та гідроізоляції до нового асфальтового покриття та системи зовнішнього, а тепер ще і декоративного освітлення. Заступник голови КМДА  Олександр Густєлєв розповів, система під`єднана до автоматизованої системи керування зовнішнім освітленням столиці.

Ожеледиця, сніг, сніг з дощем, та навіть болото на дорозі.  Усе це сюрпризи природи, які трапляються протягом останніх теплих зим. Небезпечними вони можуть бути для пішоходів, але більше -  для водіїв. Чи готові наші водії до небезпечних ситуацій на зимових шляхах та як із них вийти? Поради від майстрів автомобільного спорту вивідала Оксана Мусенко.

“Закривайся маскою, а не в собі.” в рамках такої  акції Міжнародної організації з міграції на Контрактовій площі столиці встановили арт об’єкт у вигляді маски. На інсталяції у формі  захисної маски  зображені фрази, які в період карантину вживав ледь не кожен: “невже втрачу роботу”, “коли побачу онуків” та “зум зло, хочу обіймів”. Головна мета акції нагадати про важливість психічного здоров’я в період карантину, зазначають організатори.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 28.12.2020