Новини
Новини дня

Новини дня від 19.11.2020 інформаційна агенція Погляд


Новини дня від 19.11.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Мітинг під мінфіном: студенти Університету фіскальної служби протестуали проти реорганізації вишу
  • - Дім милосердя: на макарівщині облаштували будинок для безпритульних
  • - Порятунок річки Буча: за справу беруться ірпінські школярі

Про це і не тільки далі у випуску.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Кожного дня антирекорд: 13 357 випадків захворювання на COVID-19 зафіксовано в Україні за добу. Найбільше нових хворих у Києві - 1 350 випадків та у Дніпропетровській області — більше 1 тисячі. На Київщині за добу захворіло 785 людей. Усього в області - 27 346 випадків коронавірусної хвороби. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час онлайн-брифінгу повідомив, що навантаження на медичну систему зростає, а тому дуже важливо дотримуватися карантинних заходів та умов локдауну вихідного дня.

Хто без маски, той платить. Пpезидент Вoлoдимиp Зеленський підписав зaкoн пpo aдміністpaтивну вiдповiдaльнiсть зa перебування у громадських місцях чи транспорті без засобів особистого захисту. Тепер ті, хто нехтує маскою у публічних місцях чи транспорті, мусить сплатити штраф. Мaскa пoвиннa зaкpивaти ніс тa poт та мoже бути виготовлена самостійно. Слід зазначити, оштрафувати також можуть і за її  неправильне носіння. Штраф за порушення складає від 170 до 255 гривень.

Зухвалий маневр. Серйозна дорожньо-транспортна пригода сталася у Крюківщині 19 листопада. Серед білого дня на пустій дорозі не розминулися таксі та вантажівка. Водій легковика зробив поворот у бік вантажної автівки, що спричинило зіткнення. На відео видно, що в машині перебували пасажири з дитиною. Наразі, деталі аварії встановлюються.

Геть руки від нашого майбутнього. З таким лозунгом студенти Університету державної фіскальної служби України вийшли з мітингом  ження Уряду про реорганізацію закладу освіти шляхом злиття з іншим. За словами освітян, це може загрожувати їм втратою ліцензії, скороченням штату та зміною керівництва. Детальніше - дивіться в сюжеті.

Новини дня від 18.11.2020