Новини дня від 15.02.2020 інформаційна агенція Погляд
Новини дня від 15.02.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:
- - Без гарячої води та опалення
- - Мільйони на вітер
- - Стрітення Господнє
Про це і не тільки далі у випуску.
Не відступають. На Київщині продовжують лютувати морози. За прогнозом синоптиків, вже вночі температура може опуститися до - 19. Тож правоохоронці та служби з надзвичайних ситуацій вкотре закликають водіїв бути обачними на дорогах, а усім іншим радять тепло одягатись та уникати мандрівок на далеку відстань аби уникнути переохолодження. Як пережити лютий мороз і де це допоможуть зробити, дізнавалась Оксана Мусенко.
Без гарячої води та опалення. Вже близько трьох тижнів в Ірпінській міській поліклініці низька температура. Загалом у денному стаціонарі пацієнти лежать під крапельницями під 2-ма пледами, бо у палатах ну дуже холодно. На це поскаржилась у соціальній мережі жінка, яка нещодавно лікувалася у таких екстремальних умовах. Вирушила на перевірку до медичного закладу наша Марія Марчук.
Комунального провайдера “Ірпінькомунікаціясервіс” ліквідовують. Це роблять через катастрофічну збитковість підприємства. За попередніми даними фінансового аудиту з моменту заснування підприємства на його функціонування витратили з міського бюджету 39 мільйонів гривень. При цьому підприємство обслуговувало всього лише 1300 абонентів. Детальніше дивіться в сюжеті.
Садиба відомого художника Матвія Донцова знову під загрозою знищення та забудови. Долю охоронного статусу пам'ятки місцевого значення вирішували на засіданні комісії з питань культури виконкому Ірпінської міськради. Що очікує на об'єкт культурної спадщини дізнавалася Юлія Власенко.
15 лютого християни відзначають Стрітення Господнє. За повір’ям саме у цей день, через 40 днів після Різдва зима зустрічається з весною та передає їй усі права. Про святкування та кліматичні прикмети цього дня розкаже наша Поліна Бойко.
Поки автошляхи Київщини розчищають від наслідків хурделиці, в Ірпені винахідники знайшли альтернативний спосіб пересуватись містом. Чоловік на відео вибрав для себе собачі упряжки. Такий варіант розваг до вподоби багатьом містянам.
Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.
Новини дня від 15.02.2020