#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 13.01.2020 інформаційна агенція Погляд

14.01.2021 новин Погляд

Новини дня від 13.01.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Розкопали братську могилу. На Київщині порушили поховання воїнів Другої світової Знову вибори.
  • -У Борисполі готуються до перевиборів міського голови Незручне навчання.
  • -Як навчаються багатодітні родини під час карантину

Про це і не тільки далі у випуску.

Локдаун триває, а українці далі хворіють. 6409 новИх хворих в Україні та 280 вИпадків ковіду за останню добу на Київщині. Водночас одужало в області  втричі більше, ніж захворіло - 947 людей. У столиці підтвердили 898 випадків коронавірусу. Про це повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Посилення карантинних обмежень урядовець вважає доречними та своєчасними.

Знову вибори. У Борисполі готуються до позачергОвих виборів очільника міської ради. Попередній міський голова Борисполя Анатолій Федорчук, який став лідером перегонів, торік неочікувано пішов з життя через коронавірус. Перевибори призначили на 17-те січня. Як наразі відбувається до них підготовка, дізнавалася Оксана Мусенко.

Розкопали братську могилу. Скандальний подія сколихнула село ЗабуЯння неподалік МакАрова. Десь з місяць томУ на братській могилі зробили приватне поховання. Місцеві обурені, адже пам'ятка була недоторкАнною більш ніж півстоліття. Хто ж тут дозволив новЕ поховання і що буде далі - з’ясовували наші журналісти.

Багаторічні дерева - під ніж. Все - заради будівництва житлового комплексу Ютландія-2, що триває в Ірпені. Місцеві вийшли на вулицю Українську, щоб привернути увагу до знищення зеленої зони Ірпеня. Я нагадаю, впритул до малоповерхових приватних садиб, тут може з’явитися висотка на 136 квартир з підземним паркінгом.

Коли дітей багато, а техніки мало. З 11-го січня в усіх українських школах почалось дистанційне навчання. Утім дозволити повноцінно здобувати знання можуть собі не всі. Труднощі з нестачею технічного забезпечення часто виникають у багатодітних родинах. Знімальна група “Погляду” завітала до сім’ї із п’ятьма дІтьми, четверо з яких - школярі. Як проходить у них навчальний день розповість Галина Камінська.

 Три перші мІсця та два гран-прі. Бучанські юні зірки перемогли у всеукраїнському конкурсі “Талановиті діти України”. 5 днів фестиваль відбувався на Закарпатті. Діти надихнулись святковою атмосферою і заспівали популярну українську колядку.

Новини дня від 13.01.2020

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.