Новини дня від 11.02.2020 інформаційна агенція Погляд
Новини дня від 11.02.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:
- - Знову сніг. Київщина в полоні стихії
- - Поставили на паузу. Реорганізацію вишгородської школи водних видів сорту відклали
Про це і не тільки далі у випуску.
Хурделить дедалі більше. Київщина вже четвертий день у сніговому полоні. Синоптики попереджають: на Україну знову насуваються арктичні холоди і рвучкий вітер. Та й сніжитиме ще принаймні добу. Негода наробила проблем і на автошляхах. Оксана Мусенко побувала в Гостомелі, де сьогодні було ні пройти, ні проїхати.
Проїзд на Київщині знову може подорожчати. Вже з 15-го лютого пасажири віддаватимуть за місце у маршрутці на 10-25 відсотків більше. Про це заявив очільник Асоціації автоперевізників Київщини Олексій Павленко. Подорожчання він пов'язує зі зростанням мінімальної зарплатні та карантином. Також в асоціації вважають, що такий крок допоможе оновити автопарк.
140 мільйонів гривень на вакцинацію. Таку суму на щеплення від коронавірусу киян виділила Київрада. У столичних медзакладах вже створюють стаціонарні пункти, де робитимуть щеплення. А до тих, хто не зможе туди прийти навідаються виїзні бригади. За останню добу в Україні занедужало 5039 людей, у Києві - 335, а на Київщині - 159.
Поставили на паузу. Рішення про реорганізацію Вишгородської школи водних видів депутати міськради призупинили. Таким чином вони відмовилися від попередньої скандальної ухвАли. Вона викликала невдоволення, як у працівників закладу, так і серед депутатів Верховної Ради. Розкритикували це рішення і в профільному міністерстві. Галина Камінська продовжить тему.
Не знають за що голосують. Засідання селищної ради у Гостомелі відбуваються по-новому. Гостомельські обрАнці з голосу і без обговорення схвалюють потрібні для влади рішення. На засіданні ділили нещодавно ухвалений бюджет. Створили депутати й Муніципальну варту. З кого беруть приклад і чи всі задоволені новою організацією роботи в селищній раді - далі в сюжеті.
Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.
Новини дня від 11.02.2020