#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 10.12.2020 інформаційна агенція Погляд

10.12.2020 новин Погляд

Новини дня від 10.12.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Крижаний душ. В ірпені холодна вода подорожчає на 20%
  • - Смердить. Проблемна каналізація біля жк річ таун отруює життя людей та довкілля
  • - Гра мільйонів. У світі відзначають міжнародний день футболу

Про це і не тільки далі у випуску.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

І знов за воду гроші! Тарифи на холодну воду від”Ірпіньводоканалу” вчергове зростуть - на 20 відсотків. Відповідне рішення схвалила Національна комісія з питань регулювання  енергетики та комунальних послуг. Так, незабаром, жителі приірпіння сплачуватимуть за централізоване водопостачання – 25 гривень 56 копійок. Тарифи ростуть, а от якість води в Ірпені стабільно погана. Галина Камінська далі.

713 випадків коронавірусної хвороби зафіксовано в Київській області за останню добу. Госпіталізовано 54 особи. Померло 10 хворих, одужало 703. За весь період епідемії жертвами ковід-19 стали 789 жителів Київщини. Усього в області захворіли 46210 осіб, 18201 людина одужали. Нагадаємо, карантин в Україні вирішили продовжити. Про це повідомив на щоденному онлайн брифінгу міністр охорони здоров'я Максим степанов.

Зареєстровано випадок пташиного грипу. Про це стало відомо 4 грудня за повідомленнями головного управління Держ-прод-спожи-вслужби в Миколаіївській області. Випадок грипу птахів типу А1 виявили в селянському господарстві одного з мешканців села КандИбине. Тим часом, Держпродспоживслужба Бородянського районного управління направила лист до головного управління в Київській області. В листі йдеться про проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи по грипу птахів у звязку із загострення ситуації.

Сморід нечистот і злив стоків у річку Бучу - мешканці ЖК “Річ Таун” в Ірпені вже кілька років страждають через  через непрацюючу каналізаційну систему. Для вирішення проблеми люди не раз звертались і до водоканалу і до влади. Тож 9 грудня відбулася зустріч містян з новообраними депутатами Ірпінської міськради. Були на ній і наші журналісти.