Новини дня від 10.02.2020 інформаційна агенція Погляд
Новини дня від 10.02.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:
- - Заручники негоди. Київщину хурделить третій день
- - Під загрозою забудови. Ірпінці борються за збереження парку Стельмаха
- - Хімікати у воді. В річку Ірпінь скидають отруту
Про це і не тільки далі у випуску.
Київщина третій день долає наслідки негоди. Удень автошляхи області від снігових заметів розчищали 370 спецмашини і 470 людей. Через хурделицю виникають аварії на електромережах. Без світла залишИлися на кількох вулицях у ДИмері, ПетрІвцях і КатюжАнці Вишгородського району. Чимало автошляхів вкрила ожеледиця. То ж водіїв і пішоходів закликають залишатися вдома, якщо є така можливість. ВоднОчас синоптики попереджають: заметілі на Київщині не вщухнуть. До снігу згодом додатуться ще й рвучкИй вітер, ожеледиця, а насАмкінець - ще й добряче приморозить. До холодІв область заздалегідь підготувалася, кажуть посадовці. Розгорнули 612 пунктів обігріву. З них 75 працюють і вдень, і вночі.
Не обійшлося без пригод і на автошляхах. На міжнародній трасі Київ-Ковель позашляховик лоб у лоб увігнався у бензовоз. За попередніми даними правоохоронців, не впорався з кермуванням водій джипа. Про інцидент телеканалу “Погляд” розповіли у поліції.
Без даху над головою та засобів для життя. У такій скруті опинилася родина ірпінців. Кілька днів томУ пожежа майже дотла знищила їхню домівку. Погорільцям важко самим дати собі раду, адже всі вони - люди з інвалідністю. Чи не залишилися потерпілі наодинці з лихом дізнавалась Оксана Мусенко.
Річку Ірпінь добивають звідусіль. Нещодавно ми інформували, що після спуску води в шлюзі водойма дуже обміліла. Цього ж разу у воді виявили сліди хімічних речовин. Активісти припускають: забруднена вода стікає з колектора, який нібито належить автомийці у селі Стоянка. На місце інциденту приїхали представники рибоохоронного патруля та екологи. Побувала там і наша Марія Марчук.
Велика забудова добралась і до ірпінського мікрорайону Стооянка, донедавна вільного від висоток. На засіданні земельної комісії міськради вирішили - 23 гектари землі пІдуть під забудову. Про це у соцмережах написали громАдські активісти. За їхньою інформацією, новенькі багатоповерхівки хочуть під’єднати до малопотужних комунікацій. Тутешні газова труба та електролінія й без того вже давно не витримують навантаження.
Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.