Новини
Новини дня

Новини дня від 07.10.2020 Інформаційна агенція Погляд


Новини дня від 07.10.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Не по-сусідськи
  • - Врятувати культурну пам'ятку
  • - Чорнобильський туризм

Про це і не тільки далі у випуску.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Київщина на 99% готова до опалювального сезону. Про це заявив під час брифінгу голова Київської ОДА  Василь Володін. Під час підготовки до холодів утеплили житлові будинки, відремонтували покрівлі та системи постачання теплової енергії. Також здійснили заготівлі вугілля.

Перекривають дорогу через ремонт. У соцмережах “Ірпіньводоканал” повідомив, що 8 жовтня перекриють проїзд біля “Жирафу”. Нібито через ремонт на каналізаційному колекторі. Проте більшість користувачів у коментарях припускають, що це зроблено навмисно. Більш детально у сюжеті.

Садиба відомого письменника Матвія Донцова в Ірпені по вулиці Тургенівська, 18 під загрозою. Місцеві активісти вказують, що власниця будинку звернулася до ірпінської міської ради з проханням вилучити садибу з переліку історичних пам'яток. Вони припускають, що жінка хоче продати садибу. Також люди побоюються, що на цьому місці замість культурної спадщини, може вирости чергова багатоповерхівка. Розкажуть більше наші журналісти.

Побутовий конфлікт виник між жителями вулиці Гуцала в Ірпені та парафіянами церкви, що знаходиться поруч. Все через те, що громада церкви на своїй території має озеро, куди зливали стічні води з вулиці Гуцала. Але згодом, парафіяни помітили, що в озеро зливають ще й каналізацію та перекрили дренажну трубу. Після того місцеві скаржаться на підтоплення їхніх будівель. Детальніше - дивіться в сюжеті.

45 тисяч. Така кількість захисників України отримали поранення внаслідок бойових дій на сході. Усі вони потребують лікування та реабілітації. Поза лікарняними стінами, фізичним відновленням поранених опікується центр “NEXT STEP UKRAINE”, розташований в Ірпені. Яке займаються воїни у  центрі, знає Оксана Яблунська.

Чорнобиль стане доступним для неповнолітніх. Під час зустрічі Асоціації чорнобильських туроператорів з заступником голови Державного агентства з управління зоною відчуження Максимом Шевчуком вирішили знизити вік відвідування зони відчуження з 18 до 12 років. Туроператори вже розробили спеціальний автобусний маршрут, який оминає місця з підвищеним рівнем радіаційної небезпеки. Про це повідомив голова Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко.