#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 05.02.2020 інформаційна агенція Погляд

05.02.2021 новин Погляд

Новини дня від 05.02.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Хронічне забруднення. В ірпені з'явилося озеро з нечистот
  • - Викидають на вулицю. У немішаєве забудовниця виселяє з квартири вчительку з трьома дітьми
  • - На шляху до олімпіади. Як тренується чемпіонка україни з вільної боротьби

Про це і не тільки далі у випуску.

Україна отримала підтвердження на постачання 12-ТИ мльйонів доз вакцин виробництва компанії АСТРА ЗЕНЕКА та НОВАВАКС. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента. Поставки відбуватимуться з лютого 2021 року. Тим часом, до вакцинації від коронавірусу готують дві платформи. Це мобільні бригади та пункти щеплень. Про це під час онлайн брифінгу повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Скандал у Бородянці. На сесії селищної ради, її голова - Олександр Сахарук повідомив про ймовірну підробку документів, на підставі яких розробляли проєкти землеустрою щодо зміни цільового призначення двох великих ділянок. Більше знає Юлія Власенко.

Хронічна проблема стікання нечистот в Ірпені. Каналізаційно-насосна станція по вулиці Сковороди уже не може переробити понаднормОву кількість стоків. Тож вони стікають просто у заплаву. Громада б'є на сполох, людям загрожує не лише екологічне лихо, під загрозою здоров'я місцевих жителів та їхніх дітей. Чому утворилося озеро з нечистот, і як цьому зарадити, дізнавалася Оксана Мусенко.

Вчительку з трьома дІтьми виселяють з квартири. У Немішаєве уже кілька років триває конфлікт між забудовником та власниками квартир. Через заборгованість намагаються виселити багатодітну родину. Хоча люди кажуть, кошти сплачують, але сума боргу не меншає. У ситуації розбиралась Мілена Терещенко.

Шокуюче мистецтво. До Всесвітнього дня боротьби проти раку у Києві презентували “Смертельно красиву виставку”. Мета -наочно розповісти про наслідки страшної хвороби -  раку легенів. Втім, роботи виставлені на експозиції - не художні твори, а знімки уражених раком легенів авторки виставки, яка поборола цю недугу. Основний меседж проєкту - достукатись до українців, щоб вони не зволікали із ранньою діагностикою, адже саме це  дає більше шансів на одужання. Галина Камінська далі.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 05.02.2020