Новини
Новини дня

Новини дня від 02.02.2020 інформаційна агенція Погляд


Новини дня від 02.02.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Затоплені паї
  • - Обережно газ!
  • - Сузір'я хортингу

Про це і не тільки далі у випуску.

Вперше за тривалий час кількість нових хворих на коронавірус на Київщині не перевищила ста осіб. За добу на виявили 99 випадків хвороби. Найбільше - у Бучанському та Броварському районах. Усього в Україні зареєстровано 2030 нових хворих за добу. Також 5 131 людей вилікувалися.

Першу партію вакцин від коронавірусу Україні отримає вже через 2 тижні. про це на брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко. Вакцини надійдуть у рамках глобальної ініціативи COVAX у межах «першої хвилі розподілу». І вже в лютому планують розпочати вакцинацію. Першочергово вакцинуватимуть медиків, людей похилого віку та тяжкохворих.

Затоплені паї. Жителі села Ходосівка, що на Обухівщині, скаржаться, що у них незаконно забрали землю. Нібито їх земельні ділянки без їх відома забрали під будівництво котеджів. Детальніше - Мілена Терещенко.

Уряд пом’якшив вимоги до отримувачів субсидій. З 2021 року більше людей можуть отримати допомогу. Тепер на субсидію можуть претендувати сім’ї українців, які офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими нашою державою не укладено договорів про соціальне забезпечення. А також, ті, хто перебуває за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Крім того, уряд надав право на субсидію сім’ям, члени яких не мають доходів та які звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Раніше субсидію їм могла призначити лише спеціальна комісія.

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання в Україні стартує в перший день лютого. Його складатимуть випускники шкіл учні закладів професійної та вищої освіти. У тестуваннях зможуть взяти участь випускники закладів загальної освіти та вищої освіти минулих років. Абітурієнти пройдуть тестування щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом ЗНО буде проведено з тринадцяти навчальних предметів.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 02.02.2020