#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 02.02.2020 інформаційна агенція Погляд

02.02.2021 новин Погляд

Новини дня від 02.02.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Ні пройти, ні проїхати
  • - Покинута Україна
  • - Стрілецькі навчання

Про це і не тільки далі у випуску.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

У Бучі від отруєння чадним газом померло 3 людей , серед них 3 річна дитина. Нещасний випадок стався 1 лютого у квартирі житлового будинку, на першому поверсі, про це повідомили у  Держслужбі України з надзвичайних ситуацій. За інформацією до трагедії призвела несправність системи вентиляції газового котла.

В Україні немає регіонів червоної зони карантину. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час онлайн-брифінгу. Згідно статистики захворювання, в Україні жодна територіально-адміністративна одиниця не відповідає критеріям червоної зони. Також, МОЗ повідомляє, що за минулу добу зафіксовано 2 394 нових випадків КОВІД-19. 118 - на Київщині. У області найвища захворюваність у Білоцерківському та Обухівському районах. З огляду на зниження захворюваності урядо планує перейти до адаптивного карантину. А вже з 15 лютого - розпочати вакцинацію.

На Київщині стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання в Україні. В Бучанському районі цьогоріч його пройдуть 366 учнів - майбутніх студентів. Як готуються до ЗНО, які відмінності порівняно з минулорічним тестуванням, та які настрої у випускників шкіл - розповість Оксана Мусенко.

Доріжки не розчищені, неможливо пройти вулицею. Мешканці Лісової Бучіі обурюються, що після снігопаду минуло вже кілька днів, а комунальні служби розчистили лише автошляхи. Чи дійсно існує проблема пересування містян - розбиралася Оксана Мусенко.

Новини дня від 02.02.2020