Новий очільник поліції Броварів: "Треба повернути довіру громадськості..."
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/47110651_2012601815461647_1039877424210247680_n.jpg)
Нещодавно поліцію Броварського відділу поліції очолив Дмитро Литвин, змінивши на посаді начальника Олега Янчинського.
"ПОГЛЯД" поспілкувався з очільником поліції Київщини Андрієм Нєбитовим, який повідомив, що Дмитро Литвин призначений тимчасово, терміни його перебування на посаді начальника поліції Броварів будуть розумні, мета призначення - забезпечення перевірки зсередини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/20191030_154218-2000x1500.jpg)
Кореспондент "ПОГЛЯДу" зустрівся з новопризначеним керманичем Броварського ВП:
"Першочергове завдання - повернути довіру громадян до поліції в Броварах та районі, хоча ми розуміємо, що така проблема існує скрізь. Будемо намагатися розібратися, в чому проблеми, де недопрацьовуємо... Вже можу зараз сказати, що у відділку є професійні співробітники, які хочуть і можуть працювати".
Також, Дмитро Олександрович наголосив: "Ми відкриті для діалогу та для співпраці з громадськістю".
До березня 2019 року Дмитро Литвин очолював Ірпінській відділ поліції, наразі займає одну з керівних посад в Головному управлінні національної поліції.