Новини
Екологія
Новини світу
За кордоном

Новий лайфхак, як врятувати бездомних тварин від зимових холодів


Надійні та теплі будиночки для собак і кішок можна зробити зі старих термобоксів.

Нещодавно в ІА «Погляд» розповідали, як полегшити долю бездомних тварин, адже з настанням холодів у котів та собак на вулицях настає особливо складний період: до пошуків їжі додається необхідність знайти укриття, де можна вберегтися від заморозків. Ще один спосіб зробити теплий і надійний будиночок для тварин-безхатченків запропонував житель штату Юта Філіп Рогіч.

Американець вирішив допомогти кішкам, які опинилися на вулиці, а так як взяти до себе всіх місцевих вуличних кішок він не може, тому разом з дружиною почав майструвати для них зимові будиночки. Для цього він використовує пластикові термобокси, повідомляють у boredpanda.com. Термобокси чудово зберігають напої та продукти холодними в спеку, також підходять і для цілей, обраних Філіпом: температура всередині довго залишається теплою і не залежить від зовнішніх факторів.

Для виготовлення такого будиночка не обов'язково купувати новий контейнер, можна знайти термобокс, що був у вжитку. Потім потрібно зробити отвір для входу, термоізоляцію, підстилку – і теплий притулок для бездомної кішки або собаки готовий.