#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна

Новий антирекорд смертей від сovid-19: статистика захворювань на коронавірус за добу

16.11.2021 1 новин Погляд 0


Новий антирекорд смертей від сovid-19 та статистика захворювань на коронавірус. в Україні від ускладнень коронавірусу померли 838 осіб- це найбільше з початку пандемії. В Україні виявили більше 16 000 нових випадків коронавірусу. Майже 22 тисячі українців одужали. Найбільше нових випадків зафіксували у Києві, Дніпропетровській та Одеській областях . У Києві виявили майже 1500 нових випадків захворювання. 38 осіб померли, одужали більше 900. На Київщині виявили майже 800 нових випадків COVID-19. Через ускладнення померли 20 осіб. Одужали більше 600 чоловік.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.