#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Боярка
Вибори
Політика

Нові-старі депутати: кого обрали в Боярську міськраду

22.12.2020 Дар'я Сафронова 0

До ради Боярської міської ради VІІІ скликання пройшли 34 депутати від 5 політичних партій.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

За даними ЦВК, у раді утворили такі депутатські фракції:

 1. Депутатська фракція політичної партії «Європейська солідарність» у складі десяти депутатів. Голова депутатської фракції – Гедульянов Вадим Едуардович.
 2. Депутатська фракція політичної партії «За майбутнє» у складі дев'яти депутатів. Голова депутатської фракції – Зарубін Олександр Олександрович.
 3. Депутатська фракція «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» у складі шести депутатів. Голова депутатської фракції – Матейко Анатолій Васильович.
 4. Депутатська фракція «Слуга народу» у складі шести депутатів. Голова депутатської фракції – Перфілов Олексій Львович.
 5. Депутатська фракція «Об'єднання «Самопоміч» у складі трьох депутатів. Голова депутатської фракції – Назаренко Андрій Олегович.

Політична партія «Європейська солідарність»

Гедульянов Вадим - народився 1990 р., має вищу освіту, член політичної партії «Європейська солідарність». Виконавчий директор Товариства з обмеженою відповідальністю «БЕСКЮА». За даними декларації, має дві квартири у Шевченковому, Києво-Святошинського району.

Фото: Facebook/ Гедульянов Вадим

Сизон Володимир - народився 1962 р., має вищу освіту, безпартійний. Сільський голова у Тарасівській сільській раді. За даними Декларації, сім'я Сизонових володіє двома земельними ділянками в Чорноморському районі Автономної Республіки Крим та у Тарасівці, Києво-Святошинського району, а також житловим будинком, квартирою та двома паркомісцями.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за нього 185 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з прав людини, законності, правопорядку, протидії корупції та регламенту депутатської діяльності

Яценко Катерина - народилася 1960 р., має вищу освіту, безпартійна. Заступниця директора у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Київське». За даними Декларації, сім'я Яценків має житловий будинок у Забір'ї Києво-Святошинського району, три земельні ділянки та нежитлове приміщення.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за неї 152 голоси на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань Стратегічного сталого розвитку, містобудування, архітектури, організації публічного простору, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, зеленого будівництва та рекреаційних зон

Дуднікова Любов - народилася 1957 р., має вищу освіту, безпартійна. Завідувач Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Даринка». Місце проживання: м. Боярка, Київська область.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за неї 74 голоси на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань освіти, науки, молоді, спорту, фізичної культури

Ірклієнко Сергій - народився 1963 р., має вищу освіту, безпартійний. Директор Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства. У Боярці сім'я Ірклієнків має житловий будинок та земельну ділянку у Лишні, Макарівського району. За даними Декларації, має нерухомість площею більше 300 м2.

Фото: Facebook/ Ірклієнко Сергій

Як повідомляє «УКРЦЕНТРКАДРИЛІС», у 1985 році закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю «Лісове господарство», а в 1993 році присвоєна наукова ступінь «Кандидат сільськогосподарських наук», а в 2001 році - вчене звання старшого наукового співробітника.

Виборці віддали за нього 89 голосів на місцевих виборах.

Коркін Павло - народився 1986 р., має вищу освіту, безпартійний. Генеральний директор Комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації Києво-Святошинської районної ради Київської області». Місце проживання: с. Софіївська-Борщагівка Київської області. За даними Декларації, має дві земельні ділянки та житловий будинок.

Фото: Facebook/Коркін Павло

Виборці віддали за нього 17 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, благоустрою міста, комунальної власності

Сушко Світлана - народилася 1953 р., має вищу освіту, безпартійна. Директор Боярського академічного ліцею «Гармонія». Кім цього, як повідомляє Боярський ліцей, Сушко Світлана - «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист», «Відмінник освіти України», «Заслужений працівник освіти України». За даними Декларації, сім'я Сушкових має дві земельні ділянки та два житлових будинки у Боярці.

Фото: Facebook/ Сушко Світлана

Виборці віддали за неї 148 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, учасників бойових дій, наслідків аварії на ЧАЕС

Джалялов Руслан - народився 1982 р., має вищу освіту, безпартійний. Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Боярка Київської обл.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за неї 32 голоси на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань промисловості, підприємницької діяльності, торгівлі, реклами, транспорту, зв’язку та питань залучення інвестицій

Гришина Ольга - народилася 1975 р., має вищу освіту, безпартійна. Секретаріат політичної партії «Європейська солідарність». Провідний фахівець з аналізу міжнародної інформації відділу ідеологічної роботи. Місце проживання: м. Київ. За даними Декларації, має одну земельну ділянку та дві квартири.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за неї 42 голоси на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з прав людини, законності, правопорядку, протидії корупції та регламенту депутатської діяльності

Михайлова Стелла - народилася 1970 р., має вищу освіту, безпартійна. Директор Боярського академічного ліцею «Лідер». За даними Декларації, сім'я Михайлових має квартиру та земельну ділянку у Боярці.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за неї 202 голоси на місцевих виборах.

 • Комісія: голова комісії з питань освіти, науки, молоді, спорту, фізичної культури

Політична партія «За майбутнє»

Зарубін Олександр - народився 1983 р., має вищу освіту, безпартійний. Міський голова Виконавчого комітету Боярської міської ради. За даними Декларації, сім'я Зарубіних має п'ять земельних ділянок у Боярці, а також житловий будинок та приміщення магазину.

Фото: Facebook/ Олександр Зарубін

У 2005 році Олександр Зарубін закінчив Київський Національний авіаційний університет, факультет захисту інформації в комп’ютерних системах та мережах, спеціальність – інженер з комп'ютерних систем, спеціаліст, а в 2015 році учасник першої навчальної всеукраїнської програми «Школа мерів» на базі Києво-Могилянської бізнес школи. 

Олександр Зарубін був керівником виборчого штабу Петра Мельника у 2012 році, на президентських виборах 2014 року – керівником штабу Петра Порошенка, на парламентських – регіонала Анатолія Федорука, також був членом «Солідарності». З 2014 по 2015 рр. - голова правління ГО «Молодь Боярки», а у 2015-му - голова Боярської міської ради, куди, як повідомляє Українська правда, балотувався від партії «Нові обличчя».

Зауважимо, «Погляд» часто публікує інформацію про представників цієї одіозної політсили. Так, ми писали, як на третій сесії Ірпінської міської ради депутат від партії «Нові обличчя» Андрій Літвинов лобіював виділення «Ірпінькомунікаціясервісу» додатково 700 тис. грн бюджетних коштів, що може свідчити про його причетність до крадіжки.

Також «Погляд» повідомляв, що в Ірпені депутатів, обраних не від «Нових облич», обмежують у контакті із їхніми виборцями. А ще ми розповідали, що прихований підкуп виборців «Нові обличчя» планують компенсувати з бюджету громади.

Вентов Андрій - народився 1981 р., має вищу освіту, безпартійний. Директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Еверест Знань». За даними Декларації, багатодітна сім'я Вентових має одну квартиру у Тарасівці.

Фото: Facebook/ Вентов Андрій

Виборці віддали за нього 178 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: голова комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, учасників бойових дій, наслідків аварії на ЧАЕС

Плотніцький Олександр - народився 1970 р., має вищу освіту, безпартійний. Директор Фермерського господарства «Лайф».

Фото: mistoboyarka.gov.ua

За даними Декларації, пан Олександр має 103 земельні ділянки, найбільше з яких розташовані у Новосілках Макарівського району. Крім цього, Плотніцький володіє спортзалом, двома житловими будинками, що розташовані у Києві та Херсонській області, квартирами у АР Крим, Одеській області та ще вісім у Макарові, а також має два домоволодіння, дачний будинок, спортзал, машино-місце та магазин-кафе.

Плотніцький Олександр має автомобілі марки Land Rover, Mersedes-Benz та CHEVROLET. Також володіє сільськогосподарською технікою. У його інвентарі також знаходиться пістолет та винтовка.

Виборці віддали за нього 210 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань Стратегічного сталого розвитку, містобудування, архітектури, організації публічного простору, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, зеленого будівництва та рекреаційних зон

Дюльдін Олександр - народився 1973 р., має вищу освіту, безпартійний. Директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Інноваційно виробнича агенція». За даними Декларації, багатодітна родина Дюльдіних має квартиру, офіс та земельну ділянку у Боярці.

Фото: Facebook/ Дюльдін Олександр

Виборці віддали за нього 132 голоси на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, благоустрою міста, комунальної власності

Ткаченко Ірина - народилася 1982 р., має вищу освіту, безпартійна. Виконавчий комітет Боярської міської ради, начальник управління центру надання адміністративних послуг. За даними Декларації, Ткаченко та її чоловік мають житловий будинок, квартиру та чотири земельні ділянки.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за неї 0 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, учасників бойових дій, наслідків аварії на ЧАЕС.

Сидор Олег - народився 1977 р., має вищу освіту, безпартійний. Вчитель у Боярському академічному ліцеї «Лідер» та Боярської середньої школи І-ІІІ ступенів, № 4. За даними Декларації, сім'я Сидорових володіє квартирою у Боярці та житловим будинком у Корці, Рівненської області.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за нього 75 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, учасників бойових дій, наслідків аварії на ЧАЕС

Отрішко Вячеслав - народився 1987 р., має вищу освіту, безпартійний. Директор Києво-Святошинської ДЮСШ «Максимум». За даними Декларації, має земельну ділянку та житловий будинок у Боярці.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за нього 68 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку

Сафонов Володимир - народився 1978 р., має вищу освіту, безпартійний. Директор Дитячої юнацької спортивної школи. За даними Декларації, орендує квартиру у Боярці.

Фото: Facebook/ Сафонов Володимир

Виборці віддали за нього 206 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань Стратегічного сталого розвитку, містобудування, архітектури, організації публічного простору, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, зеленого будівництва та рекреаційних зон

Юрченко Віталій - народився 1979 р., має вищу освіту, безпартійний. Радник міського голови у Виконавчому комітеті Боярської міської ради. За даними Декларації, пан Віталій має фінансові зобов’язання по відношенню не до банків, страхових чи лізингових компаній або пенсійних фондів. Юрченко володіє трьома житловими будинками, трьома земельними ділянками та квартирою.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за нього 245 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: голова комісії з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку

Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

Матейко Анатолій - народився 1961 р., має вищу освіту, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», ФОП, Голова правління СТ Торговий Дім Боярка-центр. За даними Декларації, має нерухомість площею більше 300 м2. Сім'я Матейко володіє трьома земельними ділянками, житловим будинком у Боярці та дачним будинком у Бобрицях.

Фото: mistoboyarka.gov.ua
 • Комісія: член комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, благоустрою міста, комунальної власності

Сіленко Руслан - народився 1979 р., має вищу освіту, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Заступник директора з правових питань у ТОВ "УКРЕКСІМИНВЕСТПРОМ". За даними Декларації, має дві земельні ділянки і житловий будинок, що знаходяться у Малютянці Києво-Святошинького району.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за нього 183 голоси на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань Стратегічного сталого розвитку, містобудування, архітектури, організації публічного простору, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, зеленого будівництва та рекреаційних зон

Коржова Валентина - народилася 1951 р., має вищу освіту, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Пенсіонер. За даними Декларації, чоловік Валентини Коржової має земельну ділянку, житловий будинок та квартиру у Боярці.

Фото: Facebook/ Коржова Валентина

Виборці віддали за неї 108 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з прав людини, законності, правопорядку, протидії корупції та регламенту депутатської діяльності

Михальов Євген - народився 1966 р., має вищу освіту, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Підприємець. За даними Декларації, пан Євген має нерухомість площею більше 300 м2, він та його дружина володіють двома житловими ділянками, земельними ділянками та офісами у Боярці та Крюківщині.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Виборці віддали за нього 58 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку

Борецький Олександр - народився 1976 р., має вищу освіту, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Державний інспектор головний спеціаліст у Головному управлінні Держгеокадастру в Київській обл.

Фото: Facebook/ Олександр Борецький

Олександр Борецький закінчив два технікуми та університет. З 2006 року по 2010 рік помічник-консультант на громадських засадах депутата Києво-Святошинської районної ради V скликання. З 2006 року по 2010 рік, керівник ГО «Товариство у справах захисту прав споживачів Києво-Святошинського району Київської області». З 2010 року - співзасновник ГО «Боярський Актив Молоді». З 2010 року по 2015 рік, представник територіальної громади міста Боярка в Боярській міській раді VI скликання. З 2015 року - представник територіальної громади міста Боярка в Боярській міській раді VII скликання.  Про це повідомляє Боярська міська рада.

У липні 2012 року прийняв Присягу державного службовця. В червні 2015 року прийняв Військову присягу.

За даними Декларації, сім'я Борецьких має квартиру у Боярці та дві земельні ділянки у Забір'ї Києво-Святошинського та Погребах Васильківського районах.

Виборці віддали за нього 84 голоси на місцевих виборах.

 • Комісія: голова комісії з питань Стратегічного сталого розвитку, містобудування, архітектури, організації публічного простору, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, зеленого будівництва та рекреаційних зон

Марценюк Віктор - народився 21.06.1954 р., має вищу освіту, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Директор Товариства з обмеженою відповідальністю «МІВ-1».

Фото: mistoboyarka.gov.ua

Закінчив Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченка за кваліфікацією інженер економіст.

У 2002 - 2003 рр. Марценюк Віктор був завілуючим відділом у Боярській міській раді, а з 2002 р. – голова правління ГФ «Правозахист», з 2006 р. – директор ТОВ «МІВ – 1». У 2005 – 2006 рр. був депутатом IV скликання Боярської міської ради Києво-Святошинського району Київської області, Головою Ради ветеранів – пенсіонерів при Києво-Святошинському РВ ГУ МВС України в Київській області, Головою Києво-Святошинської районної ради Союзу юристів України, Помічником-консультантом народного депутата України Верховної Ради України VI скликання. Про це повідомляє Боярська міська рада.

За даними Декларації, він та його дружина мають квартиру, три житлові будинки та три земельні ділянки.

Виборці віддали за нього 110 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: голова комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, благоустрою міста, комунальної власності

Політична партія «Об'єднання «Самопоміч»

Назаренко Андрій Олегович - народився 1988 р., безпартійний, навчався у Київському Політехнічному Інституті, аспірант. За даними Декларації, сім'я Назаренків володіє двома земельними ділянками.

Фото: Facebook/ Назаренко Андрій

З 2018 Назаренко старший науковий співробітник у Відділі тепломатерії, діагностики і оптимізації в енергетиці у Інституті технічної теплофізики НАН України.

Андрій Назаренко отримав Орден «За мужність» ІІІ ст. та Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Про це повідомляє Національна академія наук України.

 • Округ:  №27
 • Комісія: голова комісії з прав людини, законності, правопорядку, протидії корупції та регламенту депутатської діяльності

Савенко Віталій - народився 1959 р., має вищу освіту, безпартійний. Призначений секретарем ради. Місце роботи - Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, старший вчитель. Проживає у с. Тарасівка Київською області. За даними Декларації, пан Віталій має дві квартиру та земельну ділянку у Тарасівці.

Фото: Facebook/ Савенко Віталій

Виборці віддали за нього 75 голосів на місцевих виборах.

Калуга Юрій - народився 1980 р., має вищу освіту, безпартійний. Місце роботи - Міністерство юстиції України у Відділі з питань правового забезпечення державного управління, заступник начальника відділу, адвокат. За даними Декларації, має квартиру в с. Малютянка, Київської обл. та земельну ділянку у Києві.

Виборці віддали за нього 68 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань Стратегічного сталого розвитку, містобудування, архітектури, організації публічного простору, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, зеленого будівництва та рекреаційних зон.

Політична партія «Слуга народу»

Перфілов Олексій - народився 1969 р., має вищу освіту, безпартійний. Заступник начальника Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській обл. За даними Декларації, має житловий будинок у Боярці та квартиру у Ворзелі.

Фото: Facebook/ Перфілов Олексій

З 2016 року став одним із власників Товариства з обмеженою відповідальністю Генпланінвест, що займається діяльністю у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах. Розмір статутного капіталу компанії складає 518 267,5 грн

Виборці віддали за нього 173 голоси на місцевих виборах.

 • Округ: вул. Сєдова, 5 ,9 , вул. Молодіжна 55, 57, 59, 63
 • Комісія: член комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, благоустрою міста, комунальної власності.

Верголяс Олександр - народився 1969 р., має вищу освіту, безпартійний. Приватний підприємець.

Фото: mistoboyarka.gov.ua

За даними Декларацій, має нерухомість площею більше 300 м2, він та його дружина володіють двома квартирами у Києві, сьома земельними ділянками на території Київської області, двома житловими будинками у Тарасівці та Волевачі, що у Чернігівській області, та торговим приміщенням у Боярці.

Виборці віддали за нього 28 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань Стратегічного сталого розвитку, містобудування, архітектури, організації публічного простору, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, зеленого будівництва та рекреаційних зон

Мілевський Валерій - народився 1979 р., має загальну середню освіту, безпартійний. Приватний підприємець. За даними Декларації, він та його дружина володіють двома земельними ділянками та житловий будинок у Малютянці Києво-Святошинського району.

Фото: Facebook/ Мілевський Валерій

Виборці віддали за нього 113 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань освіти, науки, молоді, спорту, фізичної культури

Арчаков Андрій - народився 1967 р., має вищу освіту, підприємець. За даними Декларації, сім'я Арчакових має одну квартиру, три земельні ділянки у Боярці та ще дві у Княжичах.

Фото: Facebook/ Арчаков Андрій

Пан Андрій підприємець, тому з 2005 року набув права на Товариство з обмеженою відповідальністю ТРІ-АТІК, що займається орендою і управлінням власною або орендованою нерухомістю. Розмір статутного капіталу компанії складає 4 000 000,00 грн.

За даними Декларації, О. Перфілов має посаду державної служби категорії Б - керівник державного органу, органу влади Автономної Республіки Крим.

Виборці віддали за нього 173 голоси на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку

Поліванова Олена - народилася 1983 р., має вищу освіту, безпартійна. Директор ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір». За даними Декларації, на неї не зареєстровано жодної нерухомості, лише автомобіль Peugeot, 2014.

Фото: Facebook/ Поліванова Олена

Пані Олена - доцент кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства Київського університету права Національної академії наук України. Про це повідомляє Київській університет права.

Виборці віддали за неї 35 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: голова комісії з прав людини, законності, правопорядку, протидії корупції та регламенту депутатської діяльності

Григор’єва Аліна - народилася 1986 р., має вищу освіту, безпартійна, Керівник регіонального розвитку ТОВ «Екосервіс Груп». За даними Декларації, має квартиру у Києві, та будує ще одну.

Фото: Facebook/ Григор'єва Аліна

Виборці віддали за нього 50 голосів на місцевих виборах.

 • Комісія: член комісії з питань промисловості, підприємницької діяльності, торгівлі, реклами, транспорту, зв’язку та питань залучення інвестицій

Як повідомляв «Погляд», у Боярці оголосили переможців «Бюджету участі 2021» . На реалізацію проєктів було передбачено 1 100 000 грн, бюджет одного проєкту міг сягати 350 000 грн.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.