#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Спорт

Нові перемоги юних велосипедистів з Вишгорода

17.09.2020 0 Косянчук Інна 0

Два вихованці велосипедної школи зайняли призові місця на чемпіонаті Київської області в багатоденних перегонах на шосе.

Фото Олексія Касьянова

У велосипедній школі, що діє з 208 року у Вишгороді, дітей навчають професійної їзди. Юні спортсмени також беруть участь у різноманітних змаганнях, звідки привозять нагороди.

Так, команда з Вишгорода взяла участь у чемпіонаті Київської області в багатоденних перегонах на шосе, яка відбулася 10-13 вересня. Як розповів «Погляду» тренер школи,  чемпіон України, майстер спорту міжнародного класу з велосипедного спорту Олексій Касьянов, у турнірі взяли участь 120 учасників різних вікових груп. Окрім спортсменів з Ірпеня, Бучі, Білої Церкви, до змагань долучились учасники з інших регіонів – Чернігова, Вінниці, Києва та Хмельницького.

З цих змагань вишгородські велосипедисти повернулися із нагородами.

Так, за сумою етапів серед молодших юнаків 2008-2010 років народження перемогу здобув Арсен Лобатюк.

 А серед молодших юнаків 2006-2007 років народження третє місце зайняв Максим Лагута. До речі, Максим поповнив список своїх перемог.  Як раніше повідомляв «Погляд», нещодавно хлопець зайняв призові місця на всеукраїнських змаганнях, що відбулися у Львові та Дніпрі.

«Також наші вихованці відзначились перемогами та призовими місцями на етапах змагань», - зауважив Олексій Касьянов.

Як повідомляв «Погляд», бучанські боксери стали чемпіонами Київщини.