Новини
Україна
Культура

Нижний: ешелон влади. Фільм про соратника та юриста Зеленського (ВІДЕО)

Фільм про мрії, надії та розчарування.

У мережі вийшов фільм “Нижний: ешелон влади”.

Це фільм про відомого юриста Сергія Нижного - одного з найближчих соратників Президента України Володимира Зеленського. Він пішов із життя у 2021 у віці 40 років через довготривалу хворобу.

Автор та режисер фільму український дипломат Михайло Бно-Айріян, розповідає про історію юриста, який допомагав Зеленському у побудові політичного проєкту та був одним із ідеологів його виборчої кампанії.

Сергій був одним із ідеологів його виборчої кампанії 2019 року. Нижний відмовився йти до влади, навіть попри те, що йому пропонували посади голови Офісу Президента та Генерального прокурора.

Багато нинішніх українських політиків завдячують йому своєю стрімкою кар'єрою. Серед них Денис Монастирський, Руслан Стефанчук, Дмитро Разумков та багато інших.

У стрічці взяли участь багато відомих політиків та публічних осіб. Своїми емоціями та думками пов'язаними вони діляться у фільмі присвяченому пам'яті Сергія Нижного та його сліду в історії України. Звичайно, йде мова про перемогу Володимира Зеленського і що відбувалося після.

Що ще ви пропустили?

Бно-Айріян писав, що фільм вийшов не так про Сергія, як про нашу країну, про нове покоління сорокарічних, які самотужки, завдяки своїм зусиллям та праці ввійшли у верхній ешелон влади.

Окрім цього, на екрани західноєвропейських телеканалів вийшов документальний фільм “Vers l’Europe, loin de Moscou» (Геть від Москви! Дайош Європу!). Фільм приурочений до сумної річниці сплеску повномасштабної агресії путінської росії проти України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.