#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Анонси
Довкілля

Німецький фонд відкриє Зелену академію в Україні

12.03.2020 Бобрик Юлія 0

Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні оголосили про відкриття набору до Зеленої академії 2020.

Третя Зелена академія, під час навчання у якій розкажуть про цінності та підходи зеленої демократії та їхній потенціал для розвитку власних проєктів, відбудеться 19–25 липня 2020 року в Карпатах.

Крім того під час перебування в «академії» учасники дізнаються про те, що таке зелені цінності та взаємозв’язки між ними, потренеруються оцінювати свої проєкти з точки зору зелених підходів, зрозуміють, як залучати до прийняття рішень тих, на кого вони впливають.

Подати заявку на участь можуть всі охочі повнолітні до 21 квітня 2020 року, 23:59 за посиланням. Відбір учасників академії відбуватиметься на конкурсній основі.

Участь у Зеленій академії є безкоштовною. Представництво Фонду ім. Г. Бьолля в Україні забезпечить учасникам проживання та харчування на час навчання. Проїзд до місця проведення академії учасники оплачують самостійно.