#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
За кордоном

Незвичайний прогноз: американські метеорологи попередили про «дощ із ігуан»

23.01.2020 Бобрик Юлія 0

Той випадок, коли простої парасольки буде недостатньо.

У вівторок, 21 січня відділення Національної метеорологічної служби Майамі-Південна Флорида попередило жителів про можливість незвичайних опадів.

«Це не те, що ми зазвичай прогнозуємо, але не дивуйтеся, якщо сьогодні ввечері ви побачите, як ігуани падають з дерев, коли температура впаде до 30-40 градусів за Фаренгейтом [приблизно від -1 до +4 за Цельсієм]. Б-р-р-р-р!», – йдеться в повідомленні служби в твіттері.

https://twitter.com/NWSMiami/status/1219691736412246016

Ігуани – холоднокровні тварини, вони не здатні самостійно підтримувати власну температуру тіла і використовують для цього зовнішні фактори. Вже при температурі повітря нижче 10 градусів за Цельсієм ігуани стають ослабленими і млявими, а при 7 градусах вони починають впадати в анабіоз. Якщо заморозки тривають більше восьми годин, тварина може загинути.

Оскільки ігуани люблять проводити час на деревах, жителів Флориди попросили бути обережними і захищати голови, тому що дорослі особини можуть досягати в довжину півтора метра і важити до дев'яти кілограмів.

Національна служба погоди США попередила населення Південної Флориди про те, що хвиля холоду може спричинити зниження температури місцями нижче 7°С, а похолодання, що занурює в глибокий сон великих ящірок, може викликати їх масове падіння з дерев на землю.

Ігуани не становлять небезпеки, навпаки, самі потребують захисту. Ночами вони підіймаються на дерева, при похолоданні глибоко засинають і згортаються в клубок, відпускаючи гілки. Низька температура їх не вбиває і з потеплінням ігуани повертаються до нормального життя.