Новини
Суспільство
Культура

Netflix надасть гранти на підтримку українського кіно

Розмір гранту становитиме $10 тис.

Netflix надасть гранти на підтримку українського кіно - зображення

Netflix надасть гранти на підтримку українського кіно розмірі $10 тис. на кожен проєкт для українських художніх і документальних фільмів. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

"Netflix разом із Українською кіноакадемією та House of Europe продовжать підтримувати українське кіно й митців.

Ініціатива, що підтримується фондом Netflix’s Fund for Creative Equity, пропонує фінансову допомогу українським митцям для створення їхніх нових робіт та підтримки в постпродакшні вже наявних проєктів. Крім того, митці отримають доступ до навчання у European Audiovisual Entrepreneurs (EAVE) та New York Film Academy", ‒

міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко

Зазначається, що нова програма підтримки Української кіноакадемії для обраних проєктів, яка включає в себе гранти на постпродакшн у розмірі $10,000 для українських художніх і документальних фільмів, а також дводенний воркшоп з цифрового постпродакшну від New York Film Academy.

Початок подачі заявок розпочнеться наприкінці квітня.

Нагадаємо, "Мавка. Лісова пісня" стала найбільш касовим анімаційним проєктом за історію українського прокату.

Також читайте в рубриці "Інтерв'ю" на "Погляді" про зйомки, реакцію глядачів та успіх "Щедрика" за кордоном.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.