#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Макарів

НепрOSTі листи шукають адресатів на Макарівщині

22.05.2019 Бобрик Юлія 0

Листи, що не знайшли своїх одержувачів в 1942-1943 роках. Відправники їх – люди, які під час Другої світової були відправлені на важкі роботи до Німеччини.

На початку червня в с. Забуяння за сприяння кампанії «Пам’ять Нації» та ініціативи керівництва Забуянської ЗОШ І–ІІІ ст. відбудеться вручення рідним символічних копій листів остарбайтерів, повідомляють у проекті організованим ДАКО, Всеукраїнською кампанією «Пам'ять Нації» та Макарівським районним краєзнавчим музеєм «НепрOSTі листи».

Наразі організатори звертаються до мешканців Макарівщини з проханням про допомогу, розшукати рідних адресатів та адресантів листів примусових робітників з с. Макарівська Буда.

Якщо Ви маєте якусь інформацію про цих людей повідомте за телефоном 0679565818 (Віталій).

Нагадаємо, у Києві 7 травня відкрилась виставка «НепрOSTі листи». Унікальна виставка відкрилась в рамках історико-документального і громадського проекту Державного архіву Київської області.

На початку травня тридцять жителів села Єрківці за ініціативи проекту Державного архіву Київської області «Непрості листи» отримали звістки із минулого від своїх родичів, яких примусово забрали до Німеччини під час Другої Світової війни.