#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Біла Церква
Пригоди
Розшук

Неповнолітніх втікачок з Білої Церкви знайшли на Одещині

17.08.2020 Косянчук Інна 0

Поліцейські кажуть, що дівчата вже повернулися до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Фото з Фейсбук-сторінки "Поліція Білоцерківщини"

Аж у Одеській області правоохоронці розшукали дівчат, що самовільно залишили Білоцерківський Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода».

Як повідомляв «Погляд», Білоцерківський відділ поліції розшукував  14-річну Юлію Павловську, яка 11 серпня близько 13:00 самовільно залишила територію Центру. Також «Погляд» інформував про розшук 16- річної Дар’ї Томкович, яка того ж дня залишила територію «Злагоди».  

 Поліцейські розгорнули масштабну операцію з пошуків дівчат, і вона була успішною.

«Ми дуже вдячні нашим колегам на Одещині, завдяки співпраці з якими обох неповнолітніх вчора розшукали та доставили до Білгород-Дністровського відділу поліції. В подальшому поліцейські Білої Церкви доставили їх з Одещини до Білої Церкви, а ювенальні поліцейські - вже до центру реабілітації», - повідомляє Поліція Білоцерківщини.

Також правоохоронці додають, що вони проводять роз'яснювальну роботу із працівниками та вихованцями закладу. Окрім того, аби запобігти надалі подібним випадкам, розглядається питання щодо проведення спільної наради з цієї проблематики.

Як повідомляв «Погляд», у Києві понад тиждень розшукують дівчину.