#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Боярка
Києво-Святошинський район

Немає генплану, зате буде "Епіцентр": у Боярці будують торговий центр

03.09.2019 Катерина Бенке 0

Фото: Боярська міська рада

На ділянці , обмеженої вулицями Магістральною та Білогородською, планується спорудження "Епіцентру", який додасть громаді близько 300 робочих місць.

Про будівництво торгового центру повідомили на сайті Боярської міської ради.

У міськраді зазначили, що територія, на якій почали будувати центр, належить Києво-Святошинській райдержадміністрації. При цьому міська рада не давала на будівництво жодних дозволів, адже цей крок - не в компетенції органу.

Колишній депутат міської ради Боярки Олександр Семко розповів "Погляду", що якби у місті затвердили генеральний план, то ця ділянка увійшла би до нього, як власність громади міста. "Ділянка за Білогородським колом на якій будується Епіцентр повинна була увійти до генплану, але на даний час діє старий генплан 1971 року, і це є земля сільськогосподарського призначення з обмеженнями пов'язаними з газопроводом високого тиску (охоронна зона 300 метрів), каналізаційним колектором Боярки, та свердловинами "Водоканалу". Рішення по даній землі, яка зараз за межами міста приймає районна рада", - говорить Семко.

Він додав, що проект генерального плану, розроблений інститутом Діпромісто виконком міськради не вніс на затвердження депутатами, бо в ньому не було запроектовано житлової забудови у парку Шевченка, а звернувся до іншого проектного інституту з питанням розробки чергового проекту генплану за 2 міліони гривень з бюджету міста

"Взагалі, якщо закрити очі на порушення Закону, то дане будівництво створить 300-500 робочих місць, які будуть у Боярці", - відзначив Олександр Семко.

18 вересня "Погляд" отримав офіційну інформацію від "Епіцентру". "ТОВ «Епіцентр К» вважає безпідставними звинувачення з боку представників міської влади міста Боярка, що посилаються на відсутність погодження будівництва міською радою", - зазначили у підприємстві.

У компанії зазначили, що проєкт детального плану пройшов громадські слухання та отримав дозвіл від Києво-Святошинської РДА.

"Наголошуємо, що наміри будівництва ТОВ “Епіцентр К” повністю співпадають із розробленою документацією, а саме розробленим та затвердженим розпорядженням Києво-Святошинської районної державної адміністрації №298 від 23.04.2019 р. детальним планом території (ДПТ) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (торговельно-офісних та складських приміщень, АЗС) на вищевказану земельну ділянку, що розташована в адміністративних межах Боярської міської ради Києво-Святошинського РДА", - зазначають у товаристві.