#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Кримінальні новини

Нема чим пишатися : Обухівщина увійшла до п’ятірки з десяти позицій корупційного рейтингу країни

06.05.2019 Кочкина Марина 0

Прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції, склала рейтинг недостовірних даних у деклараціях українських чиновників.

Першу сходинку корупційного рейтингу посіла секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж. Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на загальну суму понад 13 млн 618 тис. грн.

Друге місце в рейтингу дісталося нардепу Олександру Супруненку. За результатами перевірки декларації, поданої посадовцем за 2015 рік, встановлено недостовірні відомості на суму понад 5 млн 971 тис. грн.

На третьому - голова Коломацької районної ради Харківської області Володимира Кужеля. За результатами перевірки декларації, поданої посадовцем за 2017 рік, встановлено недостовірні відомості на суму понад 3 млн 303 тис. грн.

Четверту сходинку корупційного рейтингу НАЗК посів Секретар Сєверодонецької міскради - Ігор Бутков зі своєю недостовірною декларацією за 2016 рік.

П’ята ж з десяти корупційних позицій, за перевіркою прес-служби НАЗК, належить чиновнику з Обухівщини, а саме першому заступнику голови Обухівської РДА – Руслану Садовському. Нагадаємо, що в його декларації за 2016 рік, знайдено порушення. Загалом встановлено недостовірні відомості у декларації посадовця на суму 1 167 580 грн.