Нема чим пишатися : Обухівщина увійшла до п’ятірки з десяти позицій корупційного рейтингу країни
Прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції, склала рейтинг недостовірних даних у деклараціях українських чиновників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/audit-009-720x360.jpg)
Першу сходинку корупційного рейтингу посіла секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж. Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на загальну суму понад 13 млн 618 тис. грн.
Друге місце в рейтингу дісталося нардепу Олександру Супруненку. За результатами перевірки декларації, поданої посадовцем за 2015 рік, встановлено недостовірні відомості на суму понад 5 млн 971 тис. грн.
На третьому - голова Коломацької районної ради Харківської області Володимира Кужеля. За результатами перевірки декларації, поданої посадовцем за 2017 рік, встановлено недостовірні відомості на суму понад 3 млн 303 тис. грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/top_porushnykiv_kviten.png)
Четверту сходинку корупційного рейтингу НАЗК посів Секретар Сєверодонецької міскради - Ігор Бутков зі своєю недостовірною декларацією за 2016 рік.
П’ята ж з десяти корупційних позицій, за перевіркою прес-служби НАЗК, належить чиновнику з Обухівщини, а саме першому заступнику голови Обухівської РДА – Руслану Садовському. Нагадаємо, що в його декларації за 2016 рік, знайдено порушення. Загалом встановлено недостовірні відомості у декларації посадовця на суму 1 167 580 грн.