Новини
Українка
Київщина-суспільство

Недоліки добудови школи в Українці пообіцяли терміново усунути

26.08.2020 Кочкина Марина 0

В рамках реалізації програми «Велике будівництво» завершується реконструкція загальноосвітньої школи №1 в місті Українка, що на Обухівщині. На об’єкті виявили певні недоліки, про важливість усунення яких наголосив голова КОДА Василь Володін.

фото КОДА

Нагадаємо, «Погляд» вже інформував про зведення та добудову 2 навчальних закладів на Київщині. Як повідомляє КОДА, 25 серпня під час наради в КОДА за участю представників ОДА, районної та міської влади, ДСНС-ників та підрядника, визначили шляхи усунення недоліків добудови школи в Українці.

фото КОДА

Наразі більшість зауважень та недоліків вже відпрацьовані та усунені, ведуться завершальні роботи. Розпочинає працювати клінінгова компанія, щоб привести заклад до належного вигляду до 1 вересня. Лишилося відпрацювати ряд зауважень від ДСНС, які планується ліквідувати до 28 серпня.

фото КОДА

«Разом з ДСНС будемо ретельно стежити за тим, щоб вимоги безпеки були не лише відписані на папері, але й повністю дотримані. Жодну школу ми не відкриємо, якщо не буде гарантована безпека під час навчального процесу та перебування в приміщенні дітей», - наголосив Володін.

Раніше «Погляд» інформував про скасування фіналу конкурсу «Учитель року».

Читайте також про те, що карантин в Україні може тривати до 1 листопада.