#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Довкілля
Вода

Небайдужі б’ють на сполох: “Білоцерківвода” знову злила нечистоти у річку Рось (ФОТО, ВІДЕО)

10.02.2020 Александр Чернышенко 0

Наслідки нічного скиду у Рось нечистот зафіксували на фото користувачі фейсбук-групи «Рось».

Зокрема, про це повідомив один з дописувачів групи Vlas Berezoviy.

Читачі групи обурюються чим жахливим видовищем забруднення річкової води.

 “Є така приказка: Не плюй у колодязь, з якого будеш воду пить!?. То ж, подумайте перед тим, як таке… робити”, - пише дописувачка Людмила Савчук.

“Все продумано. З часів СССР. Водозабір в одному місці, а скид – за 3 села нижче. І гімно тоді споживають нижні населені пункти. Гімно з БЦ п’є Богуслав, гімно з Богуслава – Корсунь, з Корсуня…. ну і так далі.”, - зазначив автор публікації Vlas Berezoviy.

Інформація про забрудення Росі підтверджується у фесбук-групі «Реалії Богуславщини (Новини Богуслава та району)», де дописувачі ‎Vlas Berezoviy та ‎Mihail Chavchenko розмістили аналогічні фото та відео.

Окрім цього, на сторінці Білоцерківський районний підрозділ Добровольчого Руху ОУН було розміщене відео нічного зливу «Білоцерківводою» неочищених каналізаційних стоків у Рось. Як зазначається, ці брудні справи «Білоцерківвода» продовжує робити протягом останніх 5 років.

Фото - Vlas Berezoviy та ‎Mihail Chavchenko.