#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Анонси
Культура
Київщина-суспільство

«Не відпускай!»: Ахтем Сеітаблаєв та Мар'яна Савка у столичній виставі- концерті

12.02.2020 Кочкина Марина 0

13 березня о 19:00 у Будинку звукозапису Українського радіо на відвідувачів чекає унікальна вистава-концерт «Не відпускай!» за участю режисера та актора Ахтема Сеітаблаєва та письменниці Мар'яни Савки.

Про сюжет:

Він і Вона зустрінуться в аеропорту: мимовільний погляд одне на одного – і їхні шляхи знову розбіжаться. Але, можливо, ця зустріч не випадкова й наших героїв об’єднує набагато більше? Чи вдасться їм не відпустити одне одного – глядачі дізнаються вже під час прем’єри вистави-концерту «Не відпускай!», де головні ролі виконають Мар’яна Савка та Ахтем Сеітаблаєв. Мікс верлібрів, музики тріо «Мар‘яничі» й супровід Оркестру народної та популярної музики Українського радіо під керівництвом Михайла Пікульського обіцяє зробити дійство справді незабутнім!

https://www.facebook.com/starlev/videos/2823184817740996/

Поетичний діалог між героєм та героїнею, між актором Ахтемом Сеітаблаєвим та письменницею Мар'яною Савкою, підкреслять композиції тріо «Мар‘яничі» та Оркестр народної та популярної музики Українського радіо під керівництвом Михайла Пікульського.

«Ідея поєднати тріо «Мар‘яничі» (у якому, крім мене, ще піаніст Юрій Романів й гітарист Сергій Гурін) та Оркестр народної та популярної музики Українського радіо належить Дмитру Хоркіну - генеральному продюсеру «UA: Українське радіо», - розповідає Мар’яяна Савка.

«Прийняла це як творчий виклик і стала працювати над сценарієм. І тут мене осінило: це не може бути звичайний концерт, там мають бути і вірші, і наскрізна драматургія. Я створила сценарій дійства у формі поетичного (у верлібрах) діалогу між чоловіком і жінкою, які зустрілися випадково в аеропорту і ця зустріч стала поворотною у їхніх долях. Чоловічу роль я відразу запропонувала Ахтему Сеітаблаєву, бо важко знайти іншого актора з такою харизмою. А те, що він погодився на цей творчий експеримент - то вже мій фарт і відповідальність», - каже письменниця.