#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Анонси
Культура
Україна-суспільство
Київ

"(Не)відомі українці, які змінили історію": презентація книги у парламенті України

14.02.2020 Косянчук Інна 0

20 лютого відбудеться представлення спільного проєкту інтернет-журналу Йод.media та видавництва Саміт-книга, який створений за підтримки Міністерства інформполітики України.

Одна з небагатьох книг, що описує життя видатних українців, які вплинули на розвиток цивілізації –"(Не)відомі українці, які змінили історію". У виданні йдеться про людей, які зробили неоціненний внесок в науку, інженерію, літературу, мистецтво, проте їх імена невідомі широкому загалу через різні історичні обставини. Це спільний проєкт інтернет-журналу Йод.media та видавництва Саміт-книга, який створений за підтримки Міністерства інформаційної політики України. на засіданні Книжкового клубу відбудеться презентація книги "(Не)відомі українці, які змінили історію".

Дата презентації: 20 лютого

Час: 14:00 до 15:30

Локація: м. Київ, вул. Грушевського,5, Верховна Рада України

Для участі в заході та оформлення перепустки на вхід до парламенту слід надіслати свої паспортні дані кураторові Книжкового клубу Ігореві Степуріну до 12 години 14.02 (п’ятниця).

Організатори заходу на засідання Книжкового клубу очікують Володимира Бородянського - Міністра культури, молоді та спорту України, народних депутатів, керівниуів видавництв, мистецтвознавців, письменників, дослідників.

Модераторка заходу - Світлана Привалова.

Джерело