#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

"Не перешкоджай! Я рятую твоє життя!": всеукраїнський флешмоб підтримали рятувальники Тетіївщини

09.04.2019 Гапон Юлія 000

Останнім часом фіксується все більше випадків, коли рятувальники, виконуючи свої обов'язки, стикаються з агресивною поведінкою громадян.

"Кричущий випадок, коли під час гасіння масштабної пожежі у Ворзелі рятувальникам з погрозами перешкоджали заправлятися водою на гідранті – це вже край", - стверджують рятувальники Тетіївщини.

Тому вони підтримали всеукраїнський флешмоб і звертаються до всіх громадян: "Ми добросовісно виконуємо свої обов’язки і намагаємося в найкоротший час здолати стихію, бо знаємо, що кожна секунда зволікання може обернутися трагедією. То чому ж ви замість підтримки та посильної допомоги, створюєте нам зайві перепони?.. Чи готові ви взяти на себе відповідальність за те, що поки створюєте нашій роботі перешкоди, може загинути людина? Що ж…. Ми свою роботу зробимо!!! Нехай із затримкою, але зробимо! Але подумайте, чи хотіли б ви, щоб хтось так само перешкоджав нам, коли допомога буде потрібна саме вам???"

Джерело: Тетіївська міська рада.