Новини
Україна
Економіка

Не менше 20 тисяч: уряд планує підвищити зарплати лікарям (ВІДЕО)

У 2022 році встановлять надбавки за престижність праці медичного працівника.

Міністерство охорони здоров’я України підготувало проєкт постанови Кабміну про встановлення надбавки медичним працівникам бюджетних установ.

З 1 січня 2022 року пропонують встановити мінімальну зарплату лікарів на рівні 20 тисяч гривень.

Заробітна плата медичного працівника за повністю виконану норму праці встановлюється на рівні не менше ніж 20 000 гривень для лікарів (крім лікарів-інтернів) та професіоналів з вищою немедичною освітою. А також 13 500 гривень для посад фахівців з базовою вищою медичною освітою та неповною вищою медичною освітою.

При цьому зазначається, що конкретний розмір надбавки встановлюється керівництвом відповідної установи, закладу, організації та підприємства.

Нагадаємо, на розвиток медичної сфери Київської області виділять понад 10 млн грн. У грудні київські лікарі первинної та вторинної ланки отримали виплати матеріальної допомоги у розмірі від 6 до 10 тисяч гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.