#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Вода
За кордоном

Не медуза і не кит: дайвер знайшов у Середземному морі незвичайну істоту (ВІДЕО)

13.02.2020 Бобрик Юлія 0

Дайвер Раньєро Борг занурювався біля узбережжя острова Гоцо, Середземне море, і зустрів морську тварину, яка здивувала його. Раньєро займається дайвінгом чотири десятки років, але нічого подібного раніше не бачив.

Спочатку здається, що на світлині нікого не має, проте, якщо прдивтися, бачиш обриси незвичного морського жителя.

Як повідомляють в Pen News, дайвер простягнув до нього руку, намагаючись краще розглянути. «Привид» досягав приблизно 30 сантиметрів в довжину і 20 сантиметрів завширшки, у нього був великий рот і прозоре тіло, крізь яке можна було побачити кишечник, а за формою тварина нагадувала «мініатюрного желеподібного кита або дельфіна».

Дайвер проконсультувався з фахівцями Міжнародного інституту океанології Мальти, і ті пояснили, що це сальпа або сальпіда – морський житель, що має повністю прозоре тіло і навіть здатний світитися завдяки особливим клітинам, які містять симбіотичні бактерії. Живе істота в поверхневих водах, не глибше декількох сотень метрів. Розповсюджені в прибережних районах північно-західної Атлантики, в Тихому океані біля південно-східних берегів Австралії, на захід від Британських островів та по всіх океанах, окрім Північного Льодовитого.