#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київ

Не лише школи: столичні заклади освіти з 22 листопада виходять з «дистанційки»

19.11.2021 0

Уроки «офлайн» відновлять також у мистецьких школах і закладах фізичної культури та спорту.

Фото: pixabay.com

Про це повідомила пресслужба КМДА. Разом з тим, зазначається, відновити очне навчання заклади можуть лише за умови дотримання протиепідемічних вимог, що встановлені урядом для «червоної» зони COVID-карантину.

Тож, освітній процес можуть відновити у приміщеннях закладів освіти всіх типів та форм власності:

  • спеціалізованої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти;
  • закладів фізичної культури та спорту;
  • мистецьких шкіл і закладів мистецької освіти.

Раніше міносвіти рекомендувало відновити очне навчання у школах України. З відповідним листом міністерство звернулося до керівників місцевих органів влади. Йдеться про те, що наразі дистанційно навчаються учні понад 5 тис. закладів загальної середньої освіти. 

Нагадаємо, «Погляд» розбирався, які переваги та мінуси несе у собі дистанційне та «онлайн» навчання, адже у період карантину, коли закриваються офлайн школи, а учнів та вчителів відправляють на вимушені канікули, батьки замислюються про онлайн навчання своїх дітей та починають шукати варіанти здобуття освіти, незалежні від карантинних обмежень. 

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.