#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Анонси
Культура

Не лише про кіно: Бобрицький кіно-фестиваль запрошує на літературну подію

15.07.2021 3 Валерія Савенко 0

24-25 липня в селі Бобриці, Бучанського району на всіх охочих чекає цікава програма, де представлять збірку Олега Гавріша «Казки баби Гавришихи».

Про це повідомляє Bobritsa Film Festival 2021.

«Bobritsa Film Festival 2021 - це не лише про кіно. Це подія для всієї родини, де кожен знайде активність до смаку. Якщо ви готові зустрітись із чарівним світом, сприйняти знання стародавніх українців, маловідомі вірування, обряди та ритуали, які герої цих казок використовують в одвічному протистоянні добра зі злом - на вас чекають Казки баби Гавришихи

Уявіть, що це історії про існуюче українське село, реальну бабу Гавришиху (бабусю автора), про казки, які вона розповідала своїм онукам. А в тих казках - істоти, притаманні лише українській міфології на перетині потойбіччя і реального світу звичайних людей.»

На відвідувачів чекає спілкування та автограф-сесія з автором, музичний/акустичний супровід містичного гурту MOTANKA у запису, відеоряд авторських фото Хутора «Сахалін» з казки «Скарбник»: хати, краєвиди, український побут, ілюстрації, справжні фото баби Гавришихи та ще багато цікавого.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що у парку ім. Стельмаха в Ірпені відбувся кіновечір просто неба.

Ми розповідали також, що український фільм переміг на кінофестивалі у Стамбулі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.