Новини
Спорт
Російсько-Українська війна

Не буває нейтральності, коли триває війна: Зеленський оголосив про початок "марафону чесності"

Президент розкритикував главу МОК за бажання повернути росіян на Олімпіаду.

Не буває нейтральності, коли триває війна: Зеленський оголосив про початок

Президент України Володимир Зеленський під час свого традиційного вечірнього відеозвернення 27 січня оголосив про початок "марафону чесності" проти спроб керівництва міжнародних олімпійських структур "витягнути" у світовий спорт представників росії. Зокрема, Глава української держави розкритикував главу МОК за бажання повернути росіян на Олімпіаду.

"Ми починаємо марафон чесності, який буде спрямований на те, щоб очистити керівництво міжнародних олімпійських структур від лицемірства та будь-яких намагань "витягнути" у світовий спорт представників держави-терориста.

Не можна не бути розчарованим заявами чинного очільника Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха. Я неодноразово з ним говорив і так і не почув, як він збирається захищати спорт від пропаганди війни, якщо поверне російських спортсменів у міжнародні змагання.

Не буває нейтральності, коли триває така війна. Я не хочу розбиратися в тому, що саме стало мотивом для пана Баха, щоб просувати таку ініціативу. Але ми зробимо все, щоб світ захистив спорт від політичного та будь-якого іншого впливу держави-терориста, який просто неминучий, якщо російські спортсмени братимуть участь у змаганнях. І тим більше – у паризькій Олімпіаді… До речі, запрошую пана Баха в Бахмут, щоб він побачив на власні очі, що нейтральності не існує", –

президент України Володимир Зеленський

Глава держави наголосив, що будь-який нейтральний прапор російських спортсменів заплямований кров’ю.

Також президент нагадав, що українські спортсмени змушені захищати життя своїх близьких та свободу українського народу від російської агресії у той час, як російські удари забирають ці життя та життя тих, хто міг би збагатити світовий спорт своїм талантом.

"росія має зупинити агресію і терор. І лише після цього можна буде говорити про російську участь у контексті Олімпійського руху. Олімпійські принципи та війна фундаментально протилежні один одному", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, за минулий рік спортсмени з Київщини здобули понад тисячу медалей.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.