#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква

НАЗК направило до суду два протоколи стосовно білоцерківського податківця

05.07.2019 Александр Чернышенко 0

Фото з сайту НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про направлення до суду двох протоколів про адмінправопорушення. Протоколи стосуються недотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» у частині врегулювання конфлікту інтересів.

Про це йдеться у повідомленні НАЗК.

Два протоколи складені стосовно головного державного ревізора-інспектора відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Людмили Мовчан, яка не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів, який виник у зв’язку з проведенням камеральної перевірки декларації платника єдиного податку відносно близької особи (рідного брата) та вчинила дії в умовах такого конфлікту інтересів.

Відповідальність за неповідомлення особою про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачена частиною І статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – частиною ІІ цієї статті.

Нагадаємо, дії чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.