Новини
Гостомель
Анонси
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Навічно 35-річний: у 2014-му поблизу Дебальцевого в бою загинув житель Гостомеля Олександр Старов


5 років тому поблизу Дебальцевого в бою загинув житель Гостомеля Олександр Старов. Мужній воїн навічно залишився 35-річним…

Волонтери активно підтримували своїх земляків

21 вересня 2014 року близько 6-ї ранку бойовики напали на блокпост 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь», що був облаштований поблизу Дебальцевого (Донеччина).

Під час мінометного обстрілу наш земляк отримав поранення, несумісне з життям. Останній спочинок Олександр знайшов на гостомельському кладовищі.

В останню дорогу провести Героя зібралося багато людей. Труну з його тілом від військового містечка до цвинтаря несли на руках.

Як згадують присутні на траурній церемонії, комбат підрозділу, в якому служив Старов, довго мовчки стояв біля домовини Олександра, поклавши йому руку на плече.

І тихо промовив: «Вибач, що ти загинув, а я залишився живим. Твоя щирість, любов до життя, добра посмішка назавжди залишаться у нашій пам’яті. Це додасть нам наснаги та оптимізму на шляху до нашої Перемоги».

Указом Президента України від 26 лютого 2015 року «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» Олександр Старов нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

У Гостомелі не забувають про свого мужнього земляка. У його рідній школі №14, що знаходиться у військовому містечку, проводять мітинги, щоб віддати належне Герою. Відвідують і його могилу на цвинтарі.

Голова Гостомельської спілки учасників АТО Олексій Табачук наголошує, що Олександр житиме доти, доки його пам’ятатимуть. А пам’ять про патріота буде вічною.

О. Старов зі своїми рідними

Він запрошує усіх бажаючих 21 вересня о 12:00 зібратися на гостомельському кладовищі, щоб пом’янути добрим словом учасників АТО Олександра Старова та Руслана Злобінця, який пішов з життя 19 вересня 2018 року.

Р. Злобінець