#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Анонси
Культура

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» до Дня музеїв проведе низку пізнавальних заходів

16.05.2019 Кочкина Марина 0

Майстер-класи, презентації та екскурсії, чекають на киян та гостей столиці  18 травня у «Меморіал жертв Голодомору». Для усіх відвідувачів вільний вхід протягом дня!

Програма заходів така:

О 10:00 – майстер-клас для дітей 6-10 років з виготовлення свічки «Не дамо згасити свічу пам’яті» та цікава розповідь про роль і місце свічки у традиційній культурі українців, про свічку як символ нашого музею;

12:00 – презентація нового воркшопу для дітей 11-14 років «Подорож часом: Дитинство». Дитинство на тлі епохи – учасники воркшопу зможуть порівняти долі дітей з різних верств та країн, які жили 100 років тому.

О 14:00 розпочнеться презентація нового інтерактивного заняття для старшокласників та студентів «Історія одного щоденника», яке познайомить учасників з архівними джерелами, навчить обробляти та аналізувати інформацію, допоможе розвинути критичне мислення.

О 16:00 – інтерактивна кураторська екскурсія для дорослих новою виставкою

Національний музей "Меморіал жертв Голодомору" знаходиться за адресою вулиця Лаврська, 3

На всі заходи безкоштовний вхід за умов реєстрації https://forms.gle/tRoNhRMiHZARwwYT7